fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

27/ 11/ 2020
  Поточний тиждень видався не надто результативним для бізнесу в контексті прийняття важливих рішень на його користь.  Однак у п’ятницю під кінець тижня ми отримали позитивне рішення щодо запиту Комітету логістики Асоціації стосовно навігації по річці Дніпро, тож із радістю ділимося з вами цією новиною. Сподіваємося, наступний тиждень принесе більше позитивних змін та рішень для бізнесу! Навігація на Дніпрі буде продовжена до кінця року Бізнес вітає прийняття Морською адміністрацією Наказу №295 від 26 листопада 2020 року, згідно з яким навігація на Дніпрі річці Дніпро буде продовжена до 31 грудня 2020 року. Попереднім Наказом від 11 листопада  було заплановано завершити навігацію на Київському, Канівському, Кременчуцькому та Дніпродзержинському шлюзах 1 грудня 2020 року, а на Запорізькому РГС і Каховському шлюзі - 4 і 5 грудня відповідно. Нагадуємо, що Асоціація звернулася із закликом до Міністра інфраструктури і керівництва Морської адміністрації про продовження термінів навігації за умови збереження сприятливих погодних умов для навігації та недопущення зупинки роботи шлюзів в навігаційний період, окрім як з об’єктивних причин. Оскільки поки погодні умови є сприятливими, і, з огляду на досвід минулого року, можуть залишатися такими протягом усього зимового сезону, бізнес-спільнота закликала не припиняти судноплавство по Дніпру. Бізнес-спільнота Асоціації дякує за прийняте рішення щодо подовження строків навігації по річці Дніпро та вдячна за те, що до голосу бізнесу дослухаються.    Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Поточний тиждень видався не надто результативним для бізнесу в контексті прийняття важливих рішень на його користь.  Однак у п’ятницю під кінець тижня ми отримали позитивне рішення щодо запиту Комітету логістики Асоціації стосовно навігації по річці Дніпро, тож із радістю ділимося з вами цією новиною. Сподіваємося, наступний тиждень принесе більше позитивних змін та рішень для бізнесу!

Навігація на Дніпрі буде продовжена до кінця року

Бізнес вітає прийняття Морською адміністрацією Наказу №295 від 26 листопада 2020 року, згідно з яким навігація на Дніпрі річці Дніпро буде продовжена до 31 грудня 2020 року.

Попереднім Наказом від 11 листопада  було заплановано завершити навігацію на Київському, Канівському, Кременчуцькому та Дніпродзержинському шлюзах 1 грудня 2020 року, а на Запорізькому РГС і Каховському шлюзі – 4 і 5 грудня відповідно.

Нагадуємо, що Асоціація звернулася із закликом до Міністра інфраструктури і керівництва Морської адміністрації про продовження термінів навігації за умови збереження сприятливих погодних умов для навігації та недопущення зупинки роботи шлюзів в навігаційний період, окрім як з об’єктивних причин. Оскільки поки погодні умови є сприятливими, і, з огляду на досвід минулого року, можуть залишатися такими протягом усього зимового сезону, бізнес-спільнота закликала не припиняти судноплавство по Дніпру.

Бізнес-спільнота Асоціації дякує за прийняте рішення щодо подовження строків навігації по річці Дніпро та вдячна за те, що до голосу бізнесу дослухаються. 

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: