fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

04/ 02/ 2022
  Перший тиждень лютого потішив спільноту Європейської Бізнес Асоціації гарними новинами у сфері побутової техніки та агрохімії.  Порядок гарантійного ремонту або заміни технічно складних побутових товарів буде осучаснено Європейська Бізнес Асоціація вдячна Міністерству економіки за публікацію проєкту постанови про Порядок гарантійного ремонту. Асоціація вже давно підтримувала ідею цифровізації сфери та активно співпрацювала з Мінекономікою над втіленням можливості видачі гарантійних та експлуатаційних документів в електронному вигляді. Цього тижня Голова Держпродспоживслужби підписала пакет висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи для державної реєстрації препаратів. Далі їх було передано в Міндовкілля. Крім того, Міністерство юстиції України зареєструвало Наказ МОЗ Про внесення до Гігієнічних нормативів і регламентів безпечного застосування пестицидів і агрохімікатів. Асоціація дякує Міністерству економіки, Міністерству юстиції та Держпродспоживслужбі за співпрацю у питаннях, що турбують бізнес.

Перший тиждень лютого потішив спільноту Європейської Бізнес Асоціації гарними новинами у сфері побутової техніки та агрохімії. 

Порядок гарантійного ремонту або заміни технічно складних побутових товарів буде осучаснено

Європейська Бізнес Асоціація вдячна Міністерству економіки за публікацію проєкту постанови про Порядок гарантійного ремонту. Асоціація вже давно підтримувала ідею цифровізації сфери та активно співпрацювала з Мінекономікою над втіленням можливості видачі гарантійних та експлуатаційних документів в електронному вигляді.

Цього тижня Голова Держпродспоживслужби підписала пакет висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи для державної реєстрації препаратів. Далі їх було передано в Міндовкілля.

Крім того, Міністерство юстиції України зареєструвало Наказ МОЗ “Про внесення до Гігієнічних нормативів і регламентів безпечного застосування пестицидів і агрохімікатів”.

Асоціація дякує Міністерству економіки, Міністерству юстиції та Держпродспоживслужбі за співпрацю у питаннях, що турбують бізнес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: