fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

15/ 10/ 2021
  Хоча поточний тиждень був скороченим за кількістю робочих днів, але все ж приніс бізнес-спільноті хороші новини в сфері ІТ та енергетики. Народні депутати почули пропозиції бізнесу щодо Дія Сіті Так, між першим та другим читаннями проєкт закону щодо податкової частини Дія Сіті опинився під загрозою, оскільки до тексту було внесено ряд шкідливих правок, які могли зіпсувати привабливість концепції, розробленої Мінцифрою та Європейською Бізнес Асоціацією. На щастя, цього тижня профільний Комітет ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики все ж врахував пропозиції Асоціації при розгляді законопроєкту №5376, який визначає податкові умови для режиму концепції Дія Сіті. Мова йде, зокрема, про збереження попередньо задекларованих податкових ставок, гарантування незмінності податкових умов (в гіршу сторону) на 25 років, тощо. Держава підтвердила виконання зобов’язань щодо «зеленого» тарифу КМУ було прийнято постанову №1049 відповідно до якої  Уряд надав НЕК “Укренерго” державну гарантію на випуск облігацій для погашення боргів перед виробниками зеленої енергетики у рамках Меморандуму про взаєморозуміння. Варто наголосити на важливості пункту 5 вказаної постанови, відповідно до якого мають бути вжиті всі заходи, у тому числі й ДП «Гарантований покупець» для погашення заборгованості, яка виникла відповідно до договорів про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом, укладеним ДП «Гарантований покупець» з виробниками електричної енергії, яким встановлено «зелений» тариф. Від імені бізнесу дякуємо народним депутатам та представникам уряду за виважені рішення цього тижня, а також всім залученим сторонам за роботу над важливими для бізнес-спільноти ініціативами!

Хоча поточний тиждень був скороченим за кількістю робочих днів, але все ж приніс бізнес-спільноті хороші новини в сфері ІТ та енергетики.

Народні депутати почули пропозиції бізнесу щодо Дія Сіті

Так, між першим та другим читаннями проєкт закону щодо податкової частини Дія Сіті опинився під загрозою, оскільки до тексту було внесено ряд шкідливих правок, які могли зіпсувати привабливість концепції, розробленої Мінцифрою та Європейською Бізнес Асоціацією.

На щастя, цього тижня профільний Комітет ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики все ж врахував пропозиції Асоціації при розгляді законопроєкту №5376, який визначає податкові умови для режиму концепції Дія Сіті. Мова йде, зокрема, про збереження попередньо задекларованих податкових ставок, гарантування незмінності податкових умов (в гіршу сторону) на 25 років, тощо.

Держава підтвердила виконання зобов’язань щодо «зеленого» тарифу

КМУ було прийнято постанову №1049 відповідно до якої  Уряд надав НЕК “Укренерго” державну гарантію на випуск облігацій для погашення боргів перед виробниками “зеленої” енергетики у рамках Меморандуму про взаєморозуміння.

Варто наголосити на важливості пункту 5 вказаної постанови, відповідно до якого мають бути вжиті всі заходи, у тому числі й ДП «Гарантований покупець» для погашення заборгованості, яка виникла відповідно до договорів про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом, укладеним ДП «Гарантований покупець» з виробниками електричної енергії, яким встановлено «зелений» тариф.

Від імені бізнесу дякуємо народним депутатам та представникам уряду за виважені рішення цього тижня, а також всім залученим сторонам за роботу над важливими для бізнес-спільноти ініціативами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: