fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

03/ 09/ 2021
  Перший тиждень осені потішив гарними новинами в HR сфері, оскільки було врегульовано порядок розрахунку середньої заробітної плати з врахуванням коментарів від бізнесу. Уряд вдосконалив механізм розрахунку середньої заробітної плати Відповідну Постанову Уряд ухвалив на своєму засіданні 1 вересня. Відтепер, при обчисленні середньої заробітної плати враховуватимуться премії та інші заохочувальні виплати за підсумками роботи за певний період в заробіток періоду, який відповідає кількості місяців, за які вони нараховані, починаючи з місяця їх нарахування. Нагадаємо, у грудні минулого року була змінена формула розрахунку середньої зарплати. За повідомленнями компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації, дана формула стала значно складнішою для бухгалтерії. Така ситуація створила труднощі для компаній в питаннях адміністрування, зокрема для компаній з великим штатом працівників, до того ж, до таких змін не було готове програмне забезпечення з адміністрування бухгалтерії. Європейська Бізнес Асоціація дякує Уряду за врахування коментарів та зворотного зв’язку від бізнесу!

Перший тиждень осені потішив гарними новинами в HR сфері, оскільки було врегульовано порядок розрахунку середньої заробітної плати з врахуванням коментарів від бізнесу.

Уряд вдосконалив механізм розрахунку середньої заробітної плати

Відповідну Постанову Уряд ухвалив на своєму засіданні 1 вересня. Відтепер, при обчисленні середньої заробітної плати враховуватимуться премії та інші заохочувальні виплати за підсумками роботи за певний період в заробіток періоду, який відповідає кількості місяців, за які вони нараховані, починаючи з місяця їх нарахування.

Нагадаємо, у грудні минулого року була змінена формула розрахунку середньої зарплати. За повідомленнями компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації, дана формула стала значно складнішою для бухгалтерії. Така ситуація створила труднощі для компаній в питаннях адміністрування, зокрема для компаній з великим штатом працівників, до того ж, до таких змін не було готове програмне забезпечення з адміністрування бухгалтерії.

Європейська Бізнес Асоціація дякує Уряду за врахування коментарів та зворотного зв’язку від бізнесу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: