fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

11/ 06/ 2021
  Поточний тиждень виявився для спільноти Асоціації, на жаль, менш результативним, ніж минулий у контексті прийняття державними органами якісних рішень для бізнесу. Єдине зрушення, яке представники бізнесу оцінили позитивно, стосується індустрії побутової електротехніки. Так, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) схвалила проєкт Рішення № 213 від 8 червня 2021 року щодо внесення змін до правил надання інформації споживачам радіоелектронних засобів. В проєкті Рішення було враховано більшість пропозицій Комітету побутової електротехніки Асоціації, в тому числі, що стосуються (1) необхідності зазначення питомої потужності поглинання випромінення людським тілом виключно для мобільних телефонів; а також (2) можливості надання інформації споживачу з використанням англійських слів, абревіатур та одиниць вимірювання з використанням літер латинського алфавіту. Ми дякуємо НКРЗІ за співпрацю та оперативне прийняття нових регуляторних змін із врахуванням позицій експертів Асоціації. Сподіваємося, що наступний тиждень принесе бізнес-спільноті більше гарних новин!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Поточний тиждень виявився для спільноти Асоціації, на жаль, менш результативним, ніж минулий у контексті прийняття державними органами якісних рішень для бізнесу. Єдине зрушення, яке представники бізнесу оцінили позитивно, стосується індустрії побутової електротехніки.

Так, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) схвалила проєкт Рішення № 213 від 8 червня 2021 року щодо внесення змін до правил надання інформації споживачам радіоелектронних засобів.

В проєкті Рішення було враховано більшість пропозицій Комітету побутової електротехніки Асоціації, в тому числі, що стосуються (1) необхідності зазначення питомої потужності поглинання випромінення людським тілом виключно для мобільних телефонів; а також (2) можливості надання інформації споживачу з використанням англійських слів, абревіатур та одиниць вимірювання з використанням літер латинського алфавіту.

Ми дякуємо НКРЗІ за співпрацю та оперативне прийняття нових регуляторних змін із врахуванням позицій експертів Асоціації. Сподіваємося, що наступний тиждень принесе бізнес-спільноті більше гарних новин!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: