fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

04/ 06/ 2021
  Поточний тиждень для бізнесу видався доволі продуктивним і потішив гарними новинами від Верховної Ради членські компанії Асоціації, які працюють у сферах охорони здоров’я, ІТ, харчовій галузі та промисловості. 1.ВРУ ухвалила у першому читанні законопроєкт №4662 Цей законопроєкт є необхідним кроком на шляху реалізації в Україні одного з основних сучасних інструментів забезпечення доступу пацієнтів до оригінальних інноваційних лікарських засобів – договорів керованого доступу (ДКД). Повноцінна реалізація механізму ДКД в Україні надасть можливість доступу до інноваційних лікарських засобів для лікування різних тяжких захворювань, в тому числі рідкісних (орфанних), онкологічних захворювань, шляхом застосування прямих переговірних процедур, що передбачають дотримання конфіденційності визначених умов з виробниками інноваційних ліків. 2.ВРУ ухвалила у першому читанні законопроєкт №4568 Законопроєкт «Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами» сприятиме вирішенню нагальної потреби у запровадженні державного регулювання, яке б створювало надійну основу для захисту здоров’я та інтересів споживачів, а також гармонізації національного законодавства у сфері матеріалів, що контактують з харчовими продуктами, із законодавством Європейського Союзу. 3.ВРУ ухвалила у першому читанні законопроєкт №4187-д Довгоочікуваним кроком стало приняття у першому читанні законопроєкту №4187-д щодо підтримки та розвитку вітчизняних галузей надрокористування. Він містить низку ініціатив, спрямованих на спрощення процедури надання надр у користування та збільшення потенціалу галузі. Водночас, Асоціація наголошує на важливості внесення правок до деяких статей законопроєкту перед другим читанням, зокрема щодо продовження строку дії спецдозволу на користування надрами, щодо придбання геологічної інформації та інші. 4.ВРУ ухвалила у першому читанні законопроєкт №5376 Законопроєкт №5376 - компромісний варіант усіх обговорень щодо оптимальних податкових ставок для ІТ-індустрії, напрацьований за участі експертів Асоціації. Його було прийнято за  підтримки Асоціації, за умови виправлення проблемного питання ЄСВ (а саме, встановлення ЄСВ для гіг-контрактів у розмірі 22% з мінімальної зарплати). Тобто податки на рівні 5% - ПДФО + 1,5% - військового збору +22% ЄСВ – з однієї мінімальної заробітної платні з одного фахівця. Сподіваємось, що завдяки новим умовам оподаткування в Дія City Україна отримає можливість ще більше наростити конкурентоспроможність на світовому ІТ-ринку. Разом з тим, ми декларуємо бажання членів нашої Асоціації, аби поточні умови для розвитку ІТ залишалися незмінними, а умови Дія City – були гарною альтернативою, яка б діяла для ІТ-компаній паралельно зі звичними умовами які працюють зараз та працювали протягом останніх 20-ти років. Європейська Бізнес Асоціація щиро дякує народним депутатам за прийняті рішення та сподівається, що вони тільки помножаться наступного тижня! 

Поточний тиждень для бізнесу видався доволі продуктивним і потішив гарними новинами від Верховної Ради членські компанії Асоціації, які працюють у сферах охорони здоров’я, ІТ, харчовій галузі та промисловості.

1.ВРУ ухвалила у першому читанні законопроєкт №4662

Цей законопроєкт є необхідним кроком на шляху реалізації в Україні одного з основних сучасних інструментів забезпечення доступу пацієнтів до оригінальних інноваційних лікарських засобів – договорів керованого доступу (ДКД). Повноцінна реалізація механізму ДКД в Україні надасть можливість доступу до інноваційних лікарських засобів для лікування різних тяжких захворювань, в тому числі рідкісних (орфанних), онкологічних захворювань, шляхом застосування прямих переговірних процедур, що передбачають дотримання конфіденційності визначених умов з виробниками інноваційних ліків.

2.ВРУ ухвалила у першому читанні законопроєкт №4568

Законопроєкт «Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами» сприятиме вирішенню нагальної потреби у запровадженні державного регулювання, яке б створювало надійну основу для захисту здоров’я та інтересів споживачів, а також гармонізації національного законодавства у сфері матеріалів, що контактують з харчовими продуктами, із законодавством Європейського Союзу.

3.ВРУ ухвалила у першому читанні законопроєкт №4187-д

Довгоочікуваним кроком стало приняття у першому читанні законопроєкту №4187-д щодо підтримки та розвитку вітчизняних галузей надрокористування. Він містить низку ініціатив, спрямованих на спрощення процедури надання надр у користування та збільшення потенціалу галузі. Водночас, Асоціація наголошує на важливості внесення правок до деяких статей законопроєкту перед другим читанням, зокрема щодо продовження строку дії спецдозволу на користування надрами, щодо придбання геологічної інформації та інші.

4.ВРУ ухвалила у першому читанні законопроєкт №5376

Законопроєкт №5376 – компромісний варіант усіх обговорень щодо оптимальних податкових ставок для ІТ-індустрії, напрацьований за участі експертів Асоціації. Його було прийнято за  підтримки Асоціації, за умови виправлення проблемного питання ЄСВ (а саме, встановлення ЄСВ для гіг-контрактів у розмірі 22% з мінімальної зарплати). Тобто податки на рівні 5% – ПДФО + 1,5% – військового збору +22% ЄСВ – з однієї мінімальної заробітної платні з одного фахівця.

Сподіваємось, що завдяки новим умовам оподаткування в Дія City Україна отримає можливість ще більше наростити конкурентоспроможність на світовому ІТ-ринку. Разом з тим, ми декларуємо бажання членів нашої Асоціації, аби поточні умови для розвитку ІТ залишалися незмінними, а умови Дія City – були гарною альтернативою, яка б діяла для ІТ-компаній паралельно зі звичними умовами які працюють зараз та працювали протягом останніх 20-ти років.

Європейська Бізнес Асоціація щиро дякує народним депутатам за прийняті рішення та сподівається, що вони тільки помножаться наступного тижня! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: