fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

28/ 05/ 2021
  Третій тиждень поспіль приносить членським компаніям Асоціації не надто багато гарних новин. Єдине зрушення цього тижня трапилося у галузі зернових та олійних культур та стосувалося спрощення проведення деяких фітосанітарних процедур. Наразі розпочався період подання документів заявниками для проведення фітосанітарних процедур до територіальних органів Держпродспоживслужби. Завдяки оперативній реакції Мінекономіки, бізнес отримав роз’яснення стосовно даних для визначення місцезнаходження ділянок, вільних від регульованих шкідливих організмів. Це врегулювало колізію між вимогами різних територіальних органів Держпродспоживслужби, що ускладнювало процес подачі документів. Тим часом залишається всього чотири пленарні тижні до початку літніх канікул у Верховній Раді. Тож Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що і народні депутати, і Кабінет Міністрів пожвавлять свою роботу протягом наступних тижнів для прийняття важливих та корисних для бізнесу рішень.  

Третій тиждень поспіль приносить членським компаніям Асоціації не надто багато гарних новин. Єдине зрушення цього тижня трапилося у галузі зернових та олійних культур та стосувалося спрощення проведення деяких фітосанітарних процедур.

Наразі розпочався період подання документів заявниками для проведення фітосанітарних процедур до територіальних органів Держпродспоживслужби. Завдяки оперативній реакції Мінекономіки, бізнес отримав роз’яснення стосовно даних для визначення місцезнаходження ділянок, вільних від регульованих шкідливих організмів. Це врегулювало колізію між вимогами різних територіальних органів Держпродспоживслужби, що ускладнювало процес подачі документів.

Тим часом залишається всього чотири пленарні тижні до початку літніх канікул у Верховній Раді. Тож Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що і народні депутати, і Кабінет Міністрів пожвавлять свою роботу протягом наступних тижнів для прийняття важливих та корисних для бізнесу рішень.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: