fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

21/ 05/ 2021
  Поточний тиждень, на жаль, не став багатим на позитивні рішення державних органів для бізнес-спільноти Асоціації. Так, єдине зрушення, яке бізнес оцінив позитивно, відбулося в напрямку промислової екології та сталого розвитку. Так, сьогодні, 21 травня, Парламент вдруге відправив на доопрацювання законопроєкт №4167 про промислове забруднення. Нагадаємо, що численні зауваження бізнесу, у тому числі й інших стейкхолдерів так і не були враховані у оновленій версії документу, яку Екокомітет ВРУ рекомендував до голосування у повторному першому читанні у парламенті. Серед інших важливих новин цього тижня – призначення трьох нових міністрів в Уряді. Європейська Бізнес Асоціація підготувала для новопризначених керівників відомств низку пріоритетних задач від бізнесу. Тож спільнота Асоціації сподівається та розраховує на початок плідної роботи з новими міністрами в контексті важливих для бізнесу питань. Ми також сподіваємося, що наступного тижня тенденція щодо кількості прийнятих на користь бізнесу рішень зміниться, і нам буде чому порадіти наприкінці робочого тижня.

Поточний тиждень, на жаль, не став багатим на позитивні рішення державних органів для бізнес-спільноти Асоціації. Так, єдине зрушення, яке бізнес оцінив позитивно, відбулося в напрямку промислової екології та сталого розвитку.

Так, сьогодні, 21 травня, Парламент вдруге відправив на доопрацювання законопроєкт №4167 про промислове забруднення. Нагадаємо, що численні зауваження бізнесу, у тому числі й інших стейкхолдерів так і не були враховані у оновленій версії документу, яку Екокомітет ВРУ рекомендував до голосування у повторному першому читанні у парламенті.

Серед інших важливих новин цього тижня – призначення трьох нових міністрів в Уряді. Європейська Бізнес Асоціація підготувала для новопризначених керівників відомств низку пріоритетних задач від бізнесу. Тож спільнота Асоціації сподівається та розраховує на початок плідної роботи з новими міністрами в контексті важливих для бізнесу питань.

Ми також сподіваємося, що наступного тижня тенденція щодо кількості прийнятих на користь бізнесу рішень зміниться, і нам буде чому порадіти наприкінці робочого тижня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: