fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Здобутки» бізнесу за тиждень

15/ 05/ 2021
  Тиждень після травневих свят виявився для бізнес-спільноти Асоціації, на жаль, менш результативним, ніж зазвичай у контексті позитивних новин від державних органів. Так, єдиний прогрес відбувся в індустрії побутової електротехніки, зокрема був опублікований проєкт рішення НКРЗІ про  внесення змін до правил надання виробником радіообладнання інформації для споживачів, який був напрацьований за участі експертів Європейської Бізнес Асоціації. Однак, негативних новин цього тижня було більше. Бізнес з розчаруванням сприйняв рішення Уряду запровадити тимчасове державне регулювання роздрібних цін на бензин А-92, А-95 і дизельне пальне, що реалізується на АЗС. На переконання Європейської Бізнес Асоціації, таке рішення є неприйнятним та сприятиме ще більшій тінізації ринку. Асоціація звертається до КМУ із закликом скасувати прийняту Постанову і не допустити введення граничної торгівельної надбавки на пальне. Окрім цього, неприємним сюрпризом стало рішення Екокомітету ВРУ рекомендувати до прийняття в першому читанні законопроєкти №3091 про реформу державного екологічного контролю та №4167 про інтегрований дозвіл у сфері промислового забруднення. У березні Асоціація вже звертала увагу на численні недоліки цих документів, але переважна кількість зауважень бізнесу так і не була врахована. Вважаємо передчасним винесення цих проєктів у залу та сподіваємось, що рішення народних депутатів буде розумним. І наостанок, бізнес-спільноту сколихнула новина про можливу відставку Міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка та Міністра інфраструктури Владислава Криклія, а також можливе звільнення Міністра охорони здоровя Максима Степанова. Бізнес-спільнота сподівається, що кадрові ротації в Уряді не позначаться на роботі цих надзвичайно важливих відомств. Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що наступного тижня така тенденція зміниться, і бізнес бачитиме тільки позитивні зрушення та рішення від державних органів, що полегшують, а не ускладнюють життя бізнесу.

Тиждень після травневих свят виявився для бізнес-спільноти Асоціації, на жаль, менш результативним, ніж зазвичай у контексті позитивних новин від державних органів. Так, єдиний прогрес відбувся в індустрії побутової електротехніки, зокрема був опублікований проєкт рішення НКРЗІ про  внесення змін до правил надання виробником радіообладнання інформації для споживачів, який був напрацьований за участі експертів Європейської Бізнес Асоціації.

Однак, негативних новин цього тижня було більше. Бізнес з розчаруванням сприйняв рішення Уряду запровадити тимчасове державне регулювання роздрібних цін на бензин А-92, А-95 і дизельне пальне, що реалізується на АЗС. На переконання Європейської Бізнес Асоціації, таке рішення є неприйнятним та сприятиме ще більшій тінізації ринку. Асоціація звертається до КМУ із закликом скасувати прийняту Постанову і не допустити введення граничної торгівельної надбавки на пальне.

Окрім цього, неприємним сюрпризом стало рішення Екокомітету ВРУ рекомендувати до прийняття в першому читанні законопроєкти №3091 про реформу державного екологічного контролю та №4167 про інтегрований дозвіл у сфері промислового забруднення. У березні Асоціація вже звертала увагу на численні недоліки цих документів, але переважна кількість зауважень бізнесу так і не була врахована. Вважаємо передчасним винесення цих проєктів у залу та сподіваємось, що рішення народних депутатів буде розумним.

І наостанок, бізнес-спільноту сколихнула новина про можливу відставку Міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка та Міністра інфраструктури Владислава Криклія, а також можливе звільнення Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Бізнес-спільнота сподівається, що кадрові ротації в Уряді не позначаться на роботі цих надзвичайно важливих відомств.

Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що наступного тижня така тенденція зміниться, і бізнес бачитиме тільки позитивні зрушення та рішення від державних органів, що полегшують, а не ускладнюють життя бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: