fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

19/ 03/ 2021
  Після надзвичайно результативного минулого тижня, маємо тільки одну гарну новину для бізнесу в контексті прийнятих державних рішень на цьому тижні, і вона стосується сфери логістики. ДРС не погодила проєкт Наказу Мінінфраструктури щодо внесення змін до Правил надання послуг у морських портах Європейська Бізнес Асоціація підтримує рішення Державної регуляторної служби України відмовити у погодженні проєкту Наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Правил надання послуг у морських портах», яким пропонувалося посилити вимоги, що стосуються виконання перевантажувальних операцій. Цей документ, на думку експертів Асоціації, потребував значної кількості коригувань, які були надані Асоціацією Міністерству та ДРС. Тому ми вдячні за прийняте рішення та сподіваємося, що при подальшому доопрацюванні проєкту Наказу будуть враховані пропозиції Асоціації, зокрема в частині порядку завезення вантажів до морського порту, технологічних процесів, вимог безпеки, обов’язків портових операторів. Бізнес-спільнота вдячна всім залученим експертам органів державної влади за швидкий та якісно проведений аналіз запропонованих змін. Сподіваємось, що наступний тиждень принесе набагато більше прогресивних змін для бізнесу та закликаємо державні органи до продуктивної співпраці!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Після надзвичайно результативного минулого тижня, маємо тільки одну гарну новину для бізнесу в контексті прийнятих державних рішень на цьому тижні, і вона стосується сфери логістики.

ДРС не погодила проєкт Наказу Мінінфраструктури щодо внесення змін до Правил надання послуг у морських портах

Європейська Бізнес Асоціація підтримує рішення Державної регуляторної служби України відмовити у погодженні проєкту Наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Правил надання послуг у морських портах», яким пропонувалося посилити вимоги, що стосуються виконання перевантажувальних операцій.

Цей документ, на думку експертів Асоціації, потребував значної кількості коригувань, які були надані Асоціацією Міністерству та ДРС. Тому ми вдячні за прийняте рішення та сподіваємося, що при подальшому доопрацюванні проєкту Наказу будуть враховані пропозиції Асоціації, зокрема в частині порядку завезення вантажів до морського порту, технологічних процесів, вимог безпеки, обов’язків портових операторів.

Бізнес-спільнота вдячна всім залученим експертам органів державної влади за швидкий та якісно проведений аналіз запропонованих змін. Сподіваємось, що наступний тиждень принесе набагато більше прогресивних змін для бізнесу та закликаємо державні органи до продуктивної співпраці!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: