fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

05/ 03/ 2021
  Ми раді з того, що у перший тиждень весни відбулися певні зрушення щодо оновлення українського законодавства у сфері екології та сталого розвитку. Зокрема, зміни відбулися в таких важливих напрямках як енергетична ефективність та  надрокористування. Законопроєкт про енергетичну ефективність прийнято в першому читанні 4 березня Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу проєкт Закону №4507 «Про енергетичну ефективність», покликаний оновити застаріле законодавство щодо енергозбереження від 1994 року та сприяти впровадженню кращих європейських практик. Цей документ має стати рамковим та встановити основні засади у сфері забезпечення енергоефективності, в тому числі, під час виробництва, транспортування, передачі, розподілу, постачання та споживання енергії. Бізнес-спільнота Асоціації однозначно визнає позитивні новації, передбачених цим законопроєктом, втім звертає увагу на ризик неоднозначного трактування деяких положень з боку бізнесу та влади і сподівається, що до другого читання це питання вдасться врегулювати. Екологічним Комітетом ВРУ погоджено доопрацьовану редакцію законопроєкту щодо підтримки та розвитку вітчизняних галузей надрокористування 3 березня Комітет ВРУ з питань екологічної політики та природокористування затвердив доопрацьовану редакцію законопроєкту №4187 щодо підтримки та розвитку вітчизняних галузей надрокористування. Документ є синтезом кращих положень альтернативного законопроєкту №4187-1 та враховує зауваження, подані бізнес-спільнотою Асоціації. Він містить низку ініціатив, спрямованих на спрощення процедури надання надр у користування та збільшення потенціалу галузі. Асоціація дякує представникам Верховної Ради та Комітету ВРУ за врахування інтересів бізнесу при формуванні екологічного порядку денного країни. Сподіваємось на продовження подальшої якісної роботи над ініціативами, що наближують Україну до досягнення цілей сталого розвитку!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Ми раді з того, що у перший тиждень весни відбулися певні зрушення щодо оновлення українського законодавства у сфері екології та сталого розвитку. Зокрема, зміни відбулися в таких важливих напрямках як енергетична ефективність та  надрокористування.

Законопроєкт про енергетичну ефективність прийнято в першому читанні

4 березня Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу проєкт Закону №4507 «Про енергетичну ефективність», покликаний оновити застаріле законодавство щодо енергозбереження від 1994 року та сприяти впровадженню кращих європейських практик.

Цей документ має стати рамковим та встановити основні засади у сфері забезпечення енергоефективності, в тому числі, під час виробництва, транспортування, передачі, розподілу, постачання та споживання енергії.

Бізнес-спільнота Асоціації однозначно визнає позитивні новації, передбачених цим законопроєктом, втім звертає увагу на ризик неоднозначного трактування деяких положень з боку бізнесу та влади і сподівається, що до другого читання це питання вдасться врегулювати.

Екологічним Комітетом ВРУ погоджено доопрацьовану редакцію законопроєкту щодо підтримки та розвитку вітчизняних галузей надрокористування

3 березня Комітет ВРУ з питань екологічної політики та природокористування затвердив доопрацьовану редакцію законопроєкту №4187 щодо підтримки та розвитку вітчизняних галузей надрокористування.

Документ є синтезом кращих положень альтернативного законопроєкту №4187-1 та враховує зауваження, подані бізнес-спільнотою Асоціації. Він містить низку ініціатив, спрямованих на спрощення процедури надання надр у користування та збільшення потенціалу галузі.

Асоціація дякує представникам Верховної Ради та Комітету ВРУ за врахування інтересів бізнесу при формуванні екологічного порядку денного країни. Сподіваємось на продовження подальшої якісної роботи над ініціативами, що наближують Україну до досягнення цілей сталого розвитку!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: