fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

19/ 02/ 2021
  Традиційно завершуємо тиждень випуском нових гарних новин для бізнесу. Так-так, ми не тільки критикуємо й дискутуємо з органами влади, але й з радістю хвалимо та дякуємо, коли на це є причини. А цього тижня у нас їх одразу цілих три! Цього разу прогресивні зміни відбулися в секторі платіжних послуг, зерновій та природоохоронній сферах. Коротко про головне: Скоро в країні може запрацювати відкритий ринок платіжних послуг 19 лютого Верховна Рада України прийняла за основу в першому читанні проєкт закону України «Про платіжні послуги» № 4364. Європейська Бізнес Асоціація неодноразово наголошувала на доцільності якнайшвидшого прийняття зазначеного законопроєкту, яким в Україні будуть впроваджені нові стандарти банківського ринку і платіжних послуг. Сподіваємось, що вже цього року вільний ринок платіжних послуг запрацює. Профільний Комітет ВРУ підтримав скасування Зернового гарантійного фонду Комітет ВРУ з питань аграрної та земельної політики на нещодавньому засіданні вирішив рекомендувати проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Гарантійного фонду виконання зобовязань за складськими документами на зерно №4592, поданий Кабінетом Міністрів України, прийняти за основу і в цілому як Закон. Зернова бізнес-спільнота закликає народних депутатів підтримати цей законопроєкт. Триває активна робота над екологічними законопроєктами Цього тижня відбувся рух у законодавчих ініціативах в природоохоронній сфері. Так, законопроєкти №4167 щодо реформи контролю промислового забруднення та №3091 щодо державного екологічного контролю були відправлені на доопрацювання в Комітети, Так, в чинній редакції вони пропонували природоохоронні ініціативи без урахування поточних економічних можливостей держави та бізнесу, що не дозволить насправді реформувати українське екологічне законодавство. В той же час, законопроєкти №4346 щодо трикратного підвищення ставки екологічного податку на викиди СО2 та №4347 щодо створення фонду декарбонізації були направлені на доопрацювання Екологічним Комітетом ВРУ. Сподіваємось, що зауваження Асоціації будуть враховані, і ми вже найближчим часом побачимо ці документи у новій редакції. Асоціація щиро дякує народним депутатам за роботу над важливими для бізнесу ініціативами та прийняття прогресивних рішень!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Традиційно завершуємо тиждень випуском нових гарних новин для бізнесу. Так-так, ми не тільки критикуємо й дискутуємо з органами влади, але й з радістю хвалимо та дякуємо, коли на це є причини. А цього тижня у нас їх одразу цілих три! Цього разу прогресивні зміни відбулися в секторі платіжних послуг, зерновій та природоохоронній сферах. Коротко про головне:

Скоро в країні може запрацювати відкритий ринок платіжних послуг

19 лютого Верховна Рада України прийняла за основу в першому читанні проєкт закону України «Про платіжні послуги» № 4364. Європейська Бізнес Асоціація неодноразово наголошувала на доцільності якнайшвидшого прийняття зазначеного законопроєкту, яким в Україні будуть впроваджені нові стандарти банківського ринку і платіжних послуг. Сподіваємось, що вже цього року вільний ринок платіжних послуг запрацює.

Профільний Комітет ВРУ підтримав скасування Зернового гарантійного фонду

Комітет ВРУ з питань аграрної та земельної політики на нещодавньому засіданні вирішив рекомендувати проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Гарантійного фонду виконання зобов’язань за складськими документами на зерно №4592, поданий Кабінетом Міністрів України, прийняти за основу і в цілому як Закон. Зернова бізнес-спільнота закликає народних депутатів підтримати цей законопроєкт.

Триває активна робота над екологічними законопроєктами

Цього тижня відбувся рух у законодавчих ініціативах в природоохоронній сфері. Так, законопроєкти №4167 щодо реформи контролю промислового забруднення та №3091 щодо державного екологічного контролю були відправлені на доопрацювання в Комітети, Так, в чинній редакції вони пропонували природоохоронні ініціативи без урахування поточних економічних можливостей держави та бізнесу, що не дозволить насправді реформувати українське екологічне законодавство. В той же час, законопроєкти №4346 щодо трикратного підвищення ставки екологічного податку на викиди СО2 та №4347 щодо створення фонду декарбонізації були направлені на доопрацювання Екологічним Комітетом ВРУ. Сподіваємось, що зауваження Асоціації будуть враховані, і ми вже найближчим часом побачимо ці документи у новій редакції.

Асоціація щиро дякує народним депутатам за роботу над важливими для бізнесу ініціативами та прийняття прогресивних рішень!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: