fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

13/ 02/ 2021
  Після шквалу гарних новин минулого тижня, цей тиждень видався менш результативним на прийняті позитивні рішення на користь бізнесу. Тим не менш, цього тижня була вирішена важлива проблема, особливо актуальна для сфери побутової електротехніки, але також і для інших компаній, що займаються міжнародною торгівлею. Йдеться про розблокування процедури видачі ліцензій для імпорту\експорту фторованих парникових газів та товарів, що їх містять. Європейська Бізнес Асоціація вітає публікацію та прийняття Наказу Міндовкілля №55 від 29 січня 2021 року, яким була вирішена ця проблема. Нагадаємо, наприкінці минулого року була прийнята Постанова Уряду, яка передбачала, що для ввезення\вивезення фторованих парникових газів або товарів, що їх містять, з 1 січня 2021 року, необхідно отримати відповідну ліцензію в Мінекономіки та погодити її видачу з боку Міндовкілля. У той же час, у Міндовкілля не було можливості видавати такі погодження через відсутність встановленої законодавством форми та процедури видачі погоджень. Це призвело до тимчасового призупинення експортно-імпортних операцій з фторованими парниковими газами або товарами, що їх містять, до прикладу, кондиціонерами, тепловими насосами тощо. Бізнес-спільнота вдячна всім залученим органам державної влади за швидке вирішення даної проблеми. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Насправді, у створенні сприятливих умов для роботи бізнесу дуже часто мають значення не тільки стратегічні речі, але й точкові регулювання, зміни, документи, якими Асоціація опікується у повсякденній роботі. Це й безперебійна видача дозвільних документів, заповнення прогалин в регулюванні, пошук колізій та слабких місць, які одразу відчуваються на практиці в роботі компаній. Тому важливо говорити про всі маленькі успіхи та перемоги, які нам вдається досягти разом з державними органами та які роблять життя бізнесу трішки легшим.

Після шквалу гарних новин минулого тижня, цей тиждень видався менш результативним на прийняті позитивні рішення на користь бізнесу. Тим не менш, цього тижня була вирішена важлива проблема, особливо актуальна для сфери побутової електротехніки, але також і для інших компаній, що займаються міжнародною торгівлею. Йдеться про розблокування процедури видачі ліцензій для імпорту\експорту фторованих парникових газів та товарів, що їх містять.

Європейська Бізнес Асоціація вітає публікацію та прийняття Наказу Міндовкілля №55 від 29 січня 2021 року, яким була вирішена ця проблема. Нагадаємо, наприкінці минулого року була прийнята Постанова Уряду, яка передбачала, що для ввезення\вивезення фторованих парникових газів або товарів, що їх містять, з 1 січня 2021 року, необхідно отримати відповідну ліцензію в Мінекономіки та погодити її видачу з боку Міндовкілля. У той же час, у Міндовкілля не було можливості видавати такі погодження через відсутність встановленої законодавством форми та процедури видачі погоджень.

Це призвело до тимчасового призупинення експортно-імпортних операцій з фторованими парниковими газами або товарами, що їх містять, до прикладу, кондиціонерами, тепловими насосами тощо. Бізнес-спільнота вдячна всім залученим органам державної влади за швидке вирішення даної проблеми.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Насправді, у створенні сприятливих умов для роботи бізнесу дуже часто мають значення не тільки стратегічні речі, але й точкові регулювання, зміни, документи, якими Асоціація опікується у повсякденній роботі. Це й безперебійна видача дозвільних документів, заповнення прогалин в регулюванні, пошук колізій та слабких місць, які одразу відчуваються на практиці в роботі компаній. Тому важливо говорити про всі маленькі успіхи та перемоги, які нам вдається досягти разом з державними органами та які роблять життя бізнесу трішки легшим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: