fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

30/ 01/ 2021
  Хоча січень вважається одним з найспокійніших місяців року у контексті ділової активності, в Асоціації не зупинялася активна робота весь цей час. Тож зараз ми можемо порадувати наші членські компанії гарними новинами та результатами. Цього тижня маємо декілька здобутків, що стосуються зернової галузі, побутової електротехніки та охорони здоров’я. Отже, коротко про головне: Обсяг експорту кукурудзи погоджено Європейська Бізнес Асоціація та Мінекономіки, разом з іншими асоціаціями, підписантами Меморандуму про взаєморозуміння між учасниками зернового ринку у 2020/2021 маркетинговому році, узгодили граничний обсяг експорту кукурудзи на цей маркетинговий рік. Відповідно до документу, граничний обсяг експорту кукурудзи складає 24 млн тон до кінця цього маркетингового року (до 30 червня 2021). Також підписанти домовились про можливість перегляду обсягів експорту кукурудзи після того, коли Держстат України оприлюднить офіційну статистику виробництва кукурудзи у 2020 році. Демонстраційне обладнання не має відповідати вимогам технічних регламентів Асоціація отримала офіційні роз’яснення від Мінекономіки щодо демонстрації обладнання, яке не відповідає вимогам прийнятих в Україні технічних регламентів. Міністерство підтвердило правильність нашого розуміння, що якщо під час виставки або ярмарки не відбувається постачання такого обладнання для розповсюдження або використання в Україні, відповідно, таке обладнання не вважатиметься введеним в обіг і не має відповідати вимогам технічних регламентів. Затверджено Порядки проведення переговорів та укладення договорів керованого доступу Затвердження Порядків дозволить реалізувати в Україні один з основних сучасних інструментів забезпечення доступу пацієнтів до оригінальних інноваційних лікарських засобів – договорів керованого доступу (ДКД). Реалізація механізму ДКД в Україні надасть можливість доступу до інноваційних лікарських засобів для лікування різних тяжких захворювань, в тому числі рідкісних (орфанних), онкологічних шляхом застосування прямих переговірних процедур, що передбачають дотримання конфіденційності визначених умов з виробниками інноваційних ліків. Асоціація вітає прийняття цих важливих рішень. Ми дякуємо Уряду України, Міністерству охорони здоров’я України, Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за активну та наполегливу роботу для вирішення цих питань та надання ґрунтовних консультацій. Сподіваємося, що тренд на позитивні зміни продовжиться й надалі!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Хоча січень вважається одним з найспокійніших місяців року у контексті ділової активності, в Асоціації не зупинялася активна робота весь цей час. Тож зараз ми можемо порадувати наші членські компанії гарними новинами та результатами. Цього тижня маємо декілька здобутків, що стосуються зернової галузі, побутової електротехніки та охорони здоров’я. Отже, коротко про головне:

Обсяг експорту кукурудзи погоджено

Європейська Бізнес Асоціація та Мінекономіки, разом з іншими асоціаціями, підписантами Меморандуму про взаєморозуміння між учасниками зернового ринку у 2020/2021 маркетинговому році, узгодили граничний обсяг експорту кукурудзи на цей маркетинговий рік. Відповідно до документу, граничний обсяг експорту кукурудзи складає 24 млн тон до кінця цього маркетингового року (до 30 червня 2021). Також підписанти домовились про можливість перегляду обсягів експорту кукурудзи після того, коли Держстат України оприлюднить офіційну статистику виробництва кукурудзи у 2020 році.

Демонстраційне обладнання не має відповідати вимогам технічних регламентів

Асоціація отримала офіційні роз’яснення від Мінекономіки щодо демонстрації обладнання, яке не відповідає вимогам прийнятих в Україні технічних регламентів. Міністерство підтвердило правильність нашого розуміння, що якщо під час виставки або ярмарки не відбувається постачання такого обладнання для розповсюдження або використання в Україні, відповідно, таке обладнання не вважатиметься введеним в обіг і не має відповідати вимогам технічних регламентів.

Затверджено Порядки проведення переговорів та укладення договорів керованого доступу

Затвердження Порядків дозволить реалізувати в Україні один з основних сучасних інструментів забезпечення доступу пацієнтів до оригінальних інноваційних лікарських засобів – договорів керованого доступу (ДКД). Реалізація механізму ДКД в Україні надасть можливість доступу до інноваційних лікарських засобів для лікування різних тяжких захворювань, в тому числі рідкісних (орфанних), онкологічних шляхом застосування прямих переговірних процедур, що передбачають дотримання конфіденційності визначених умов з виробниками інноваційних ліків.

Асоціація вітає прийняття цих важливих рішень. Ми дякуємо Уряду України, Міністерству охорони здоров’я України, Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за активну та наполегливу роботу для вирішення цих питань та надання ґрунтовних консультацій.

Сподіваємося, що тренд на позитивні зміни продовжиться й надалі!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: