fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Заява бізнес-спільноти щодо ситуації навколо Нафтогазу

30/ 04/ 2021
  Цього тижня стало відомо про припинення повноважень наглядової ради «Нафтогазу» та подальше звільнення голови правління рішенням Кабінету Міністрів України.  Варто зауважити, що для бізнес-спільноти дане рішення стало несподіванкою. Так, прозорість, зрозумілість та якісна комунікація усіх рішень та кроків мають бути основою ефективного управління, будь-то в органах держаної влади або ж на державних підприємствах.  Більше того, повага до корпоративного управління, підзвітність та незалежність є основою та запорукою того, що реформи рухаються в належному напрямку.  Водночас, суспільство заслуговує на те, щоб розуміти усі причини прийняття тих чи інших рішень, а суб’єкти, яких стосуються відповідні рішення, – дізнаватись про них, принаймні, не з публічних заяв.  Крім того, бізнес-спільнота схвильована тим, аби подібна ситуація не стала практикою та не почала застосовуватись і до інших державних підприємств. Адже непрогнозованість та непередбачуваність рішень часом досить сильно можуть впливати на подальшу роботу. Тож бізнес сподівається на подальшу відкриту, постійну, максимальну комунікацію та очікує, що непередбачувані та такі кроки, що можуть підірвати сформовану систему корпоративного управління не будуть мати місце. Адже ми всі маємо одну мету – створити цивілізовану європейську країну, в якій дійсно хочеться працювати та розвиватись, де правила гри зрозумілі та прозорі. Тож варто і далі працювати в цьому напрямку.   Be the first to learn about the latest EBA news with our Telegram-channel – EBAUkraine.  

Цього тижня стало відомо про припинення повноважень наглядової ради «Нафтогазу» та подальше звільнення голови правління рішенням Кабінету Міністрів України. 

Варто зауважити, що для бізнес-спільноти дане рішення стало несподіванкою.

Так, прозорість, зрозумілість та якісна комунікація усіх рішень та кроків мають бути основою ефективного управління, будь-то в органах держаної влади або ж на державних підприємствах. 

Більше того, повага до корпоративного управління, підзвітність та незалежність є основою та запорукою того, що реформи рухаються в належному напрямку. 

Водночас, суспільство заслуговує на те, щоб розуміти усі причини прийняття тих чи інших рішень, а суб’єкти, яких стосуються відповідні рішення, – дізнаватись про них, принаймні, не з публічних заяв. 

Крім того, бізнес-спільнота схвильована тим, аби подібна ситуація не стала практикою та не почала застосовуватись і до інших державних підприємств. Адже непрогнозованість та непередбачуваність рішень часом досить сильно можуть впливати на подальшу роботу.

Тож бізнес сподівається на подальшу відкриту, постійну, максимальну комунікацію та очікує, що непередбачувані та такі кроки, що можуть підірвати сформовану систему корпоративного управління не будуть мати місце. Адже ми всі маємо одну мету – створити цивілізовану європейську країну, в якій дійсно хочеться працювати та розвиватись, де правила гри зрозумілі та прозорі. Тож варто і далі працювати в цьому напрямку.

 

Be the first to learn about the latest EBA news with our Telegram-channel EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: