fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Завершено проєкт впровадження ERP-системи Business Central у фінському інвестиційному фонді FCA Investments

27/ 10/ 2023
  Хочемо розказати про ще одного нашого замовника, у якого ми реалізували неординарну задачу, де разом було задіяно кілька продуктів Microsoft. Організація називається FCA Investments. Це інвестиційний фонд, яким володіє найбільша благодійна організація Фінляндії FCA Finn Church Aid . Один з ключових напрямків FCAI – це прямі інвестиції в невеликі підприємства (SME) країн Африки для створення стабільного бізнесу і формування додаткових робочих місць. Разом з інвестиціями, FCAI також надає компаніям консультації та супровід. Таким чином, розвиток бізнесу перебуває в більш-менш прогнозованому руслі. Для підвищення ефективності керування компаніями існує стратегічний план – впровадити ERP-систему для кожної з компаній в інвестиційному портфелі. Це – стратегія на 1-2 роки. Перевести повністю ручні процеси для команд африканських компаній, де персонал не мав досвіду роботи з цифровими інструментами, є непростою задачею. Тому, є кілька кроків на шляху до виконання цієї стратегії. Наразі, ми реалізували перший крок. Він полягає у розгортанні Business Central, налаштуванні імпорту Excel-файлів в Business Central, які наповнюються ключовим параметрам діяльності компаній (різноманітні показники доходів і видатків, показники складу і виробництва тощо), та відображення зведених даних у звітах і дашбордах PowerBI. Цей успішний проєкт допоміг скоротити час на підготовку звітності по компаніях та заклав підґрунтя для подальшого розвитку. Наступним етапом стане безпосередній ввід користувачами певних даних і облік первинних документів у ERP. «Наша місія – надати невеликим компаніям в країнах Африки разом з інвестиціями також інструменти зростання бізнесу. Одним з важливих елементів цього процесу є цифровізація. Ми вважаємо, що найліпшу екосистему рішень дає Microsoft. Також, нам пощастило отримати такого партнера, як Clarity Ukraine. Ця команда має великий досвід з бізнес-додатками Microsoft, а головне – будує відносини на партнерських засадах. Всі наші побажання виконуються вчасно, ми завжди отримуємо професійні консультації», - висловився Jukka-Pekka Kärkkäinen, CEO у FCAI Oy. «Співробітництво з FCAI виглядає дуже цікавим. Ми відчуваємо залученість до певного великого проекту з гарною бізнесовою та соціальною метою. Також, чудово, що у цьому проєкті ми відразу задіяли кілька рішень Microsoft, в даному випадку: Dynamics365, PowerPlatform, та Microsoft365», – прокоментувала Таїсія Бондар, CEO Clarity Ukraine. Про нас: Сlarity Ukraine — це компанія, яка спеціалізується на впровадженні ERP-системи Microsoft Dynamics 365 Business Central. Ми представляємо єдиний центр компетенцій, що фокусується на даному продукті. Протягом останнього року ми виросли вдвічі, і, зараз наша основна сила — це команда досвідчених професійних консультантів, розробників, менеджерів проєктів, що впроваджують всесвітньо відому систему планування ресурсів підприємства (ERP) Microsoft Dynamics 365 Business Central (раніше відома як NAV і Navision). 

Хочемо розказати про ще одного нашого замовника, у якого ми реалізували неординарну задачу, де разом було задіяно кілька продуктів Microsoft. Організація називається FCA Investments. Це інвестиційний фонд, яким володіє найбільша благодійна організація Фінляндії FCA Finn Church Aid . Один з ключових напрямків FCAI – це прямі інвестиції в невеликі підприємства (SME) країн Африки для створення стабільного бізнесу і формування додаткових робочих місць.

Разом з інвестиціями, FCAI також надає компаніям консультації та супровід. Таким чином, розвиток бізнесу перебуває в більш-менш прогнозованому руслі. Для підвищення ефективності керування компаніями існує стратегічний план – впровадити ERP-систему для кожної з компаній в інвестиційному портфелі. Це – стратегія на 1-2 роки. Перевести повністю ручні процеси для команд африканських компаній, де персонал не мав досвіду роботи з цифровими інструментами, є непростою задачею.

Тому, є кілька кроків на шляху до виконання цієї стратегії. Наразі, ми реалізували перший крок. Він полягає у розгортанні Business Central, налаштуванні імпорту Excel-файлів в Business Central, які наповнюються ключовим параметрам діяльності компаній (різноманітні показники доходів і видатків, показники складу і виробництва тощо), та відображення зведених даних у звітах і дашбордах PowerBI. Цей успішний проєкт допоміг скоротити час на підготовку звітності по компаніях та заклав підґрунтя для подальшого розвитку. Наступним етапом стане безпосередній ввід користувачами певних даних і облік первинних документів у ERP.

«Наша місія – надати невеликим компаніям в країнах Африки разом з інвестиціями також інструменти зростання бізнесу. Одним з важливих елементів цього процесу є цифровізація. Ми вважаємо, що найліпшу екосистему рішень дає Microsoft. Також, нам пощастило отримати такого партнера, як Clarity Ukraine. Ця команда має великий досвід з бізнес-додатками Microsoft, а головне – будує відносини на партнерських засадах. Всі наші побажання виконуються вчасно, ми завжди отримуємо професійні консультації», – висловився Jukka-Pekka Kärkkäinen, CEO у FCAI Oy.

«Співробітництво з FCAI виглядає дуже цікавим. Ми відчуваємо залученість до певного великого проекту з гарною бізнесовою та соціальною метою. Також, чудово, що у цьому проєкті ми відразу задіяли кілька рішень Microsoft, в даному випадку: Dynamics365, PowerPlatform, та Microsoft365», – прокоментувала Таїсія Бондар, CEO Clarity Ukraine.

Про нас:

Сlarity Ukraine — це компанія, яка спеціалізується на впровадженні ERP-системи Microsoft Dynamics 365 Business Central. Ми представляємо єдиний центр компетенцій, що фокусується на даному продукті.

Протягом останнього року ми виросли вдвічі, і, зараз наша основна сила — це команда досвідчених професійних консультантів, розробників, менеджерів проєктів, що впроваджують всесвітньо відому систему планування ресурсів підприємства (ERP) Microsoft Dynamics 365 Business Central (раніше відома як NAV і Navision). 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: