fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Завершено проєкт впровадження ERP-системи Business Central для інвестиційної групи компаній Torwell

21/ 12/ 2023
  Torwell Group — міжнародна група компаній, яка розвиває проєкти в ритейлі, комерційній нерухомості та готельному бізнесі у низці європейських країн. Головний офіс групи знаходиться на Кіпрі. Основними задачами проекту впровадження Business Central були: забезпечення консолідованого обліку за міжнародними стандартами, а також ведення бухгалтерського обліку в холдингу з можливістю консолідації фінансових даних підприємств групи компанії на різних рівнях, як управлінському так і згідно МСФЗ. Складність проєкту полягала в тому, що інвестиційна група має різні бізнеси і різноманітну звітність та великі об’єми даних, які необхідно було об’єднувати із різнорідних джерел та систем в єдину оболонку ERP-системи. Консультанти Сlarity Ukraine долучалися до проєкту віддалено, маючи цілу низку ітераційних зустрічей.  Менеджмент Torwell Group свідомо віддав перевагу українським партнерам Microsoft, високо оцінивши досвід та компетенції команди Clarity Ukraine в роботі з Business Central, а також надзвичайну гнучкість та професіоналізм у виконанні проектних задач за надскладних умов воєнного часу. Про компанію: Torwell Group, інвестиційна група компаній, що управляє мережею магазинів побутової електроніки під торговою маркою COMFY в Україні, а також управляє мережею з понад 25 торгових центрів комерційної нерухомості в Польщі, готельним бізнесом та комерційною нерухомістю під торговою маркою Elysia Park на Кіпрі та мережею магазинів відомого fashion-ритейлера в Іспанії.

Torwell Group — міжнародна група компаній, яка розвиває проєкти в ритейлі, комерційній нерухомості та готельному бізнесі у низці європейських країн. Головний офіс групи знаходиться на Кіпрі.

Основними задачами проекту впровадження Business Central були: забезпечення консолідованого обліку за міжнародними стандартами, а також ведення бухгалтерського обліку в холдингу з можливістю консолідації фінансових даних підприємств групи компанії на різних рівнях, як управлінському так і згідно МСФЗ.

Складність проєкту полягала в тому, що інвестиційна група має різні бізнеси і різноманітну звітність та великі об’єми даних, які необхідно було об’єднувати із різнорідних джерел та систем в єдину оболонку ERP-системи. Консультанти Сlarity Ukraine долучалися до проєкту віддалено, маючи цілу низку ітераційних зустрічей. 

Менеджмент Torwell Group свідомо віддав перевагу українським партнерам Microsoft, високо оцінивши досвід та компетенції команди Clarity Ukraine в роботі з Business Central, а також надзвичайну гнучкість та професіоналізм у виконанні проектних задач за надскладних умов воєнного часу.

Про компанію:

Torwell Group, інвестиційна група компаній, що управляє мережею магазинів побутової електроніки під торговою маркою COMFY в Україні, а також управляє мережею з понад 25 торгових центрів комерційної нерухомості в Польщі, готельним бізнесом та комерційною нерухомістю під торговою маркою Elysia Park на Кіпрі та мережею магазинів відомого fashion-ритейлера в Іспанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: