fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Завершено проєкт впровадження Business Central для швейцарського представництва Kernel – компанії Inerco Trade

30/ 11/ 2023
  Inerco Trade (Швейцарія) – це дочірня структура аграрної компанії Kernel, найбільшого в Україні виробника та експортера зернових, лідера світового ринку соняшникової олії. Компанію Inerco Trade зареєстровано у 2003 році для торгівлі зерном, олією та продуктами їх переробки на міжнародному ринку.  Впровадженню Dynamics 365 Business Central в Inerco Trade передував масштабний проєкт по імплементації Microsoft Dynamics NAV в центральному офісі Kernel Trade. Відповідно, перед ІТ командою проекту, яка складалась з ІТ фахівців Kernel Digital та Clarity Ukraine, стояла задача організувати облік у швейцарській компанії у Business Central та зробити обмін даними з Dynamics NAV у центральному офісі, налагодити синхронізацію даних – мастер-даних, налаштувань управлінського обліку, аналітичних вимірів, потрібних для сумісності обліку та звітності тощо.  Однією з ключових вимог від замовника було – використати максимально стандартну функціональність Business Central для Inerco Trade, без додаткових кастомізацій. Така вимога була взята за основу проєктного підходу, що дозволило досить швидко виконати завдання. Загалом проєкт тривав 3 місяці. Перед запуском були проведені тренінги для користувачів Inerco Trade, завантажені мастер-дані та вхідні залишки зі старої системи.  Андрій Піший, директор Kernel Digital: «Ми долучаємо наші закордонні представництва в контур цифровізації, а використання сучасної облікової системи, якою є Dynamics 365 Business Central, є одним з ключових елементів на цьому шляху. Дякуючи фахівцям Clarity Ukraine, які розуміють, як влаштовані наші внутрішні процеси ще з часів успішного впровадження Dynamics NAV в Kernel Trade, ми успішно запустили ERP-cистему у швейцарському представництві у визначені терміни». Замовник вже успішно користується системою, а ІТ фахівці Kernel Digital та Clarity Ukraine забезпечують підтримку у вигляді консультацій по запитам від користувачів.  «Проєкт впровадження в Inerco Trade став органічним продовженням шляху цифрової трансформації великого бізнесу Kernel. Слідом за впровадженням NAV, менеджмент компанії одразу приступив до проєкту імплементації новітнього Microsoft Dynamics 365 Business Central в ті представництва бізнесу, що не були покриті NAV. Наразі завершено проєкт для швейцарської дочірньої компанії, проте ми усвідомлюємо, що шлях цифровізації та автоматизації неминуче торкнеться всіх напрямів діяльності компанії, тож бажаємо професійних успіхів Inerco Trade та сподіваємося на подальший розвиток нашої співпраці». – Таїсія Бондар, CEO Clarity Ukraine.

Inerco Trade (Швейцарія) – це дочірня структура аграрної компанії Kernel, найбільшого в Україні виробника та експортера зернових, лідера світового ринку соняшникової олії. Компанію Inerco Trade зареєстровано у 2003 році для торгівлі зерном, олією та продуктами їх переробки на міжнародному ринку. 

Впровадженню Dynamics 365 Business Central в Inerco Trade передував масштабний проєкт по імплементації Microsoft Dynamics NAV в центральному офісі Kernel Trade. Відповідно, перед ІТ командою проекту, яка складалась з ІТ фахівців Kernel Digital та Clarity Ukraine, стояла задача організувати облік у швейцарській компанії у Business Central та зробити обмін даними з Dynamics NAV у центральному офісі, налагодити синхронізацію даних – мастер-даних, налаштувань управлінського обліку, аналітичних вимірів, потрібних для сумісності обліку та звітності тощо. 

Однією з ключових вимог від замовника було – використати максимально стандартну функціональність Business Central для Inerco Trade, без додаткових кастомізацій. Така вимога була взята за основу проєктного підходу, що дозволило досить швидко виконати завдання. Загалом проєкт тривав 3 місяці. Перед запуском були проведені тренінги для користувачів Inerco Trade, завантажені мастер-дані та вхідні залишки зі старої системи. 

Андрій Піший, директор Kernel Digital: «Ми долучаємо наші закордонні представництва в контур цифровізації, а використання сучасної облікової системи, якою є Dynamics 365 Business Central, є одним з ключових елементів на цьому шляху. Дякуючи фахівцям Clarity Ukraine, які розуміють, як влаштовані наші внутрішні процеси ще з часів успішного впровадження Dynamics NAV в Kernel Trade, ми успішно запустили ERP-cистему у швейцарському представництві у визначені терміни».

Замовник вже успішно користується системою, а ІТ фахівці Kernel Digital та Clarity Ukraine забезпечують підтримку у вигляді консультацій по запитам від користувачів. 

«Проєкт впровадження в Inerco Trade став органічним продовженням шляху цифрової трансформації великого бізнесу Kernel. Слідом за впровадженням NAV, менеджмент компанії одразу приступив до проєкту імплементації новітнього Microsoft Dynamics 365 Business Central в ті представництва бізнесу, що не були покриті NAV. Наразі завершено проєкт для швейцарської дочірньої компанії, проте ми усвідомлюємо, що шлях цифровізації та автоматизації неминуче торкнеться всіх напрямів діяльності компанії, тож бажаємо професійних успіхів Inerco Trade та сподіваємося на подальший розвиток нашої співпраці». Таїсія Бондар, CEO Clarity Ukraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: