fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Завантажуйте Сертифікат про членство в Асоціації в один клік

28/ 05/ 2024
  До уваги компаній-членів Асоціації! Сертифікат, який підтверджує членство вашої компанії в Європейській Бізнес Асоціації, відтепер доступний до завантаження в Особистому кабінеті користувача. Нагадаємо, що з 2020 року онлайн-сертифікати про членство замінили паперові екземпляри. Відтепер отримання такого сертифікату стає ще більш швидким та зручним. Для цього вам потрібно увійти в особистий кабінет на сайті https://eba.com.ua/ та у меню зліва обрати пункт Сертифікат членства. Після чого на ваш пристрій буде завантажений архів з трьома видами файлів, які ви можете роздрукувати або розмістити на сайті чи соцмережах вашої компанії. Отримати Сертифікат, що підтверджує членство в Асоціації можна також і звичним шляхом, звернувшись до вашого персонального менеджера або через [email protected].

До уваги компаній-членів Асоціації! Сертифікат, який підтверджує членство вашої компанії в Європейській Бізнес Асоціації, відтепер доступний до завантаження в Особистому кабінеті користувача.

Нагадаємо, що з 2020 року онлайн-сертифікати про членство замінили паперові екземпляри. Відтепер отримання такого сертифікату стає ще більш швидким та зручним.

Для цього вам потрібно увійти в особистий кабінет на сайті https://eba.com.ua/ та у меню зліва обрати пункт Сертифікат членства. Після чого на ваш пристрій буде завантажений архів з трьома видами файлів, які ви можете роздрукувати або розмістити на сайті чи соцмережах вашої компанії.

Отримати Сертифікат, що підтверджує членство в Асоціації можна також і звичним шляхом, звернувшись до вашого персонального менеджера або через [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: