fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання науково-експертної ради при Міндовкілля

21/ 07/ 2022
  20 липня вперше за півроку відбулося засідання науково-експертної ради при Міндовкілля, у ході якого державну реєстрацію пройшли більше 200 засобів захисту рослин та добрив. Це був довгий, але надзвичайно важливий шлях зі змінами закону, підзаконних актів, цілої низки організаційних заходів та комунікацій. Завдяки цьому український аграрій може бути впевнений, що і найближча осіння і ще далека, але така близька, весняна посівні кампанії будуть забезпечені широким асортиментом високоякісної та, що найголовніше, безпечної продукції для захисту та обробки урожаю. Європейська Бізнес Асоціація щиро дякує команді Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства охорони здоровя України за злагоджену та якісну роботу!

20 липня вперше за півроку відбулося засідання науково-експертної ради при Міндовкілля, у ході якого державну реєстрацію пройшли більше 200 засобів захисту рослин та добрив. Це був довгий, але надзвичайно важливий шлях зі змінами закону, підзаконних актів, цілої низки організаційних заходів та комунікацій.

Завдяки цьому український аграрій може бути впевнений, що і найближча осіння і ще далека, але така близька, весняна посівні кампанії будуть забезпечені широким асортиментом високоякісної та, що найголовніше, безпечної продукції для захисту та обробки урожаю.

Європейська Бізнес Асоціація щиро дякує команді Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства охорони здоров’я України за злагоджену та якісну роботу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: