fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Координаційної ради Харківського офісу ЄБА

26/ 05/ 2020
  26 травня 2020р. вперше після карантину зібралися члени Координаційної ради ЕВА Kharkiv. Основними темами обговорення були стратегії виходу з карантину та плани подальшого розвитку. Спочатку обмінялися гарними новинами. Так, Голова КР Едуард Рубін розширив межі своїх інтересів у громадській діяльності та запустив проект #e-овації  разом із ХНАТОБ на підтримку артистів театру. Ігор Балака анонсував майбутнього гостя його авторського медіа-проекту «ПоБАЛАКАємо про…». Не обійшлося і без сумних новин. Ігор Сбітнев поділився з учасниками станом справ щодо спроби рейдерського захоплення ТРЦ «Французький бульвар». Обговорили становище судової системи та необхідності її реформування. Хоча всі члени Координаційної ради адаптувалися до нових форматів роботи під час карантину, вони одностайно дійшли висновку, що ніяка діджиталізація та ZOOM не замінять живого людського спілкування.

26 травня 2020р. вперше після карантину зібралися члени Координаційної ради ЕВА Kharkiv.

Основними темами обговорення були стратегії виходу з карантину та плани подальшого розвитку. Спочатку обмінялися гарними новинами. Так, Голова КР Едуард Рубін розширив межі своїх інтересів у громадській діяльності та запустив проект #e-овації  разом із ХНАТОБ на підтримку артистів театру. Ігор Балака анонсував майбутнього гостя його авторського медіа-проекту «ПоБАЛАКАємо про…».

Не обійшлося і без сумних новин. Ігор Сбітнев поділився з учасниками станом справ щодо спроби рейдерського захоплення ТРЦ «Французький бульвар». Обговорили становище судової системи та необхідності її реформування.

Хоча всі члени Координаційної ради адаптувалися до нових форматів роботи під час карантину, вони одностайно дійшли висновку, що ніяка діджиталізація та ZOOM не замінять живого людського спілкування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: