fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Координаційної ради Харківського офісу ЄБА

03/ 09/ 2020
    Для зустрічі Координаційної ради (КР) Харківського офісу ЄБА  гостинно відкрила  двері оновленого сучасного офісу Райффайзен Банк Аваль у Харкові Регіональний директор Оксана Шахова. З успішними бізнесменами та яскравими особистостями – членами КР: Едуардом Рубіним, «Телесенс ІТ», Ігорем Сбітнєвим, ТРЦ «Французький бульвар», Сергієм Політучим, ГК «Фактор», – говорили про поточні справи, нагальні проблеми  та майбутні плани. Як жив бізнес до пандемії, під час…. та збирається працювати після…. Ділились цікавими та курйозними маркетинговими стратегіями, успішними тай не дуже…. З гумором міркували чим би займались та що б робили, аби не почали свій дійсний бізнес. Про здорову конкуренцію, про «За» та «Проти» дистанційної праці у різних сферах. Про досягнення та успіхи, не дивлячись на затягнувшийся карантин, та як ми зможемо своїм прикладом та своїми цікавими проектами разом з ЄБА зробити інвестиційний клімат нашого регіону привабливішим. Дякуємо пані  Шаховій за теплий прийом та подарунки!  

 

Для зустрічі Координаційної ради (КР) Харківського офісу ЄБА  гостинно відкрила  двері оновленого сучасного офісу Райффайзен Банк Аваль у Харкові Регіональний директор Оксана Шахова.

З успішними бізнесменами та яскравими особистостями – членами КР: Едуардом Рубіним, «Телесенс ІТ», Ігорем Сбітнєвим, ТРЦ «Французький бульвар», Сергієм Політучим, ГК «Фактор», – говорили про поточні справи, нагальні проблеми  та майбутні плани. Як жив бізнес до пандемії, під час…. та збирається працювати після…. Ділились цікавими та курйозними маркетинговими стратегіями, успішними тай не дуже…. З гумором міркували чим би займались та що б робили, аби не почали свій дійсний бізнес. Про здорову конкуренцію, про «За» та «Проти» дистанційної праці у різних сферах. Про досягнення та успіхи, не дивлячись на затягнувшийся карантин, та як ми зможемо своїм прикладом та своїми цікавими проектами разом з ЄБА зробити інвестиційний клімат нашого регіону привабливішим.

Дякуємо пані  Шаховій за теплий прийом та подарунки!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: