fbpx

Засідання Координаційної ради Асоціації у Харкові

24/ 01/ 2020
  24 cічня члени Координаційної ради Харківського офісу EBA зібралися, щоб обрати нового Голову на 2020 рік. Переможцем став Едуард Рубін («Телесенс IT»), його заступником обрано Ігоря Сбітнєва («Аксіома»). Пан Едуард окреслив своє бачення стратегічних напрямків діяльності офісу, серед яких: популяризація заходів EBA та розширення мережі членських компаній, більш активна робота з органами влади, об’єднання зусиль EBA з іншими асоціаціями та громадськими організаціями задля вирішення нагальних потреб розвитку регіону. Окрему увагу новий Голова приділяє розвитку освіти, в тому числі, за допомогою приватно-публічного партнерства, запровадження приватних освітніх програм у навчальні плани університетів та залучення західних ВИШів до співпраці. Рубін також переймається питаннями реформування оподаткування IT бізнесу, входить до складу IT комітету EBA та є членом Наглядової ради Харківського IT Кластеру. Оскільки члени Координаційної ради - яскраві та багатогранні особистості, кожне засідання - це обмін поглядами на різні сфери життя, не тільки на бізнес. Так, Сергій Політучий (ГК «Фактор») поділився з присутніми думками щодо ролі культури і меценатства у суспільстві: «Я вірю, що культура і освіта можуть міняти суспільство і перевернути свідомість людей. Успішні бізнесмени мають робити посильний внесок та підтримувати музику, мистецтво і літературу, адже саме люди міняють життя на краще. Жодна держава будь-якого рівня розвитку не в змозі це зробити самотужки». Оксана Шахова («Райффайзен Банк Аваль») повідомила про перспективи розвитку і трансформації банківського сектору. За прогнозами у 2020 очікується падіння кредитних ставок і у гривні, і у валюті, що визвано стабілізацією рівня інфляції та зниженням облікової ставки. «Окрім позитивних прогнозів існують також суттєві виклики для банків – це діджиталізація та перехід на онлайн обслуговування (до 85 % операцій)», - каже пані Оксана. Ігор Сбітнєв поділився досвідом довгострокового фінансування девелоперських проектів. Ігор Балака (ППФ «Крона») поділився проблемами залучення інвестицій у регіон, серед  яких  - брак культури написання і презентації інвестиційних проектів. Він також запросив присутніх на Форум фінансистів 27 лютого, в рамках якого відбудеться саміт інвестиційних проектів. Вітаємо Едуарда Рубіна та Ігоря Сбітнєва з обранням на посади та бажаємо успіхів у реалізації планів!

24 cічня члени Координаційної ради Харківського офісу EBA зібралися, щоб обрати нового Голову на 2020 рік. Переможцем став Едуард Рубін («Телесенс IT»), його заступником обрано Ігоря Сбітнєва («Аксіома»).

Пан Едуард окреслив своє бачення стратегічних напрямків діяльності офісу, серед яких:

  • популяризація заходів EBA та розширення мережі членських компаній,
  • більш активна робота з органами влади,
  • об’єднання зусиль EBA з іншими асоціаціями та громадськими організаціями задля вирішення нагальних потреб розвитку регіону.

Окрему увагу новий Голова приділяє розвитку освіти, в тому числі, за допомогою приватно-публічного партнерства, запровадження приватних освітніх програм у навчальні плани університетів та залучення західних ВИШів до співпраці. Рубін також переймається питаннями реформування оподаткування IT бізнесу, входить до складу IT комітету EBA та є членом Наглядової ради Харківського IT Кластеру.

Оскільки члени Координаційної ради – яскраві та багатогранні особистості, кожне засідання – це обмін поглядами на різні сфери життя, не тільки на бізнес. Так, Сергій Політучий (ГК «Фактор») поділився з присутніми думками щодо ролі культури і меценатства у суспільстві: «Я вірю, що культура і освіта можуть міняти суспільство і перевернути свідомість людей. Успішні бізнесмени мають робити посильний внесок та підтримувати музику, мистецтво і літературу, адже саме люди міняють життя на краще. Жодна держава будь-якого рівня розвитку не в змозі це зробити самотужки».

Оксана Шахова («Райффайзен Банк Аваль») повідомила про перспективи розвитку і трансформації банківського сектору. За прогнозами у 2020 очікується падіння кредитних ставок і у гривні, і у валюті, що визвано стабілізацією рівня інфляції та зниженням облікової ставки. «Окрім позитивних прогнозів існують також суттєві виклики для банків – це діджиталізація та перехід на онлайн обслуговування (до 85 % операцій)», – каже пані Оксана.

Ігор Сбітнєв поділився досвідом довгострокового фінансування девелоперських проектів.

Ігор Балака (ППФ «Крона») поділився проблемами залучення інвестицій у регіон, серед  яких  – брак культури написання і презентації інвестиційних проектів. Він також запросив присутніх на Форум фінансистів 27 лютого, в рамках якого відбудеться саміт інвестиційних проектів.

Вітаємо Едуарда Рубіна та Ігоря Сбітнєва з обранням на посади та бажаємо успіхів у реалізації планів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: