fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

04/ 07/ 2024
  Харків живе всупереч всім обставинам… Таку думку висловили члени Координаційної ради Харківського офісу під час сьогоднішньої онлайн-зустрічі. Обговорили головні перешкоди, які ускладнюють роботу бізнесу в прифронтовому регіоні, окрім постійних ворожих обстрілів. Це, на сам перед, нестача людей. Складнощі з бронюванням працівників, мобілізація, зокрема унікальних спеціалістів, гальмує та інколи унеможливлює роботу підприємств. Адже навчання нових потребує багато часу та ресурсів. Варіантом покращення ситуації є залучення більшої кількості жінок. На додачу до цього - неможливість скористуватися страхуванням воєнних ризиків в регіоні; механізми отримання компенсацій за пошкоджене майно є недосконалими. В цей же час бізнес Харківщини продовжує платити податки. Неабияким викликом є підготовка до можливих тривалих відключень світла. Підприємства, що залишились працювати у Харкові та області, закуповують дороговартісне обладнання за свій кошт, проте узгодження проєктів з його встановлення триває занадто довго. Таким чином є ризики не встигнути підготуватися до холодів. Також існують певні труднощі з кредитуванням. Однак, як сказала Оксана Шахова, директор з питань корпоративного бізнесу Південно-Східного регіону Raiffeisen Bank, вони продовжують працювати з Харківським бізнесом і кредитують своїх клієнтів, які релокувалися в межах України і навіть за кордон. В планах банку - відкрити метро-офіс в місті. Питання розмінування продовжує бути дуже актуальним. Площа замінованих території є величезною. Хоча деякі компанії готові самостійно оплачувати роботи з розмінування, наявних ресурсів (навчених фахівців), все одно не вистачає. Для вирішення вищезазначених проблем необхідна підтримка з боку місцевої та центральної влади. На жаль, наразі взаємодії з бізнесом не спостерігається на належному рівні. Сподіваємося, що ситуація зміниться на краще найближчим часом, адже в Харкові ще залишаються люди та бізнеси, які хочуть тут жити та працювати. Щиро вдячні членам Координаційної ради Ігорю Балаці, Оксані Шаховій , Сергію Політучому, Едуарду Рубіну, Ігорю Сбітнєву за висловлені думки.

Харків живе всупереч всім обставинам…

Таку думку висловили члени Координаційної ради Харківського офісу під час сьогоднішньої онлайн-зустрічі.

Обговорили головні перешкоди, які ускладнюють роботу бізнесу в прифронтовому регіоні, окрім постійних ворожих обстрілів.

Це, на сам перед, нестача людей. Складнощі з бронюванням працівників, мобілізація, зокрема унікальних спеціалістів, гальмує та інколи унеможливлює роботу підприємств. Адже навчання нових потребує багато часу та ресурсів. Варіантом покращення ситуації є залучення більшої кількості жінок.

На додачу до цього – неможливість скористуватися страхуванням воєнних ризиків в регіоні; механізми отримання компенсацій за пошкоджене майно є недосконалими. В цей же час бізнес Харківщини продовжує платити податки.

Неабияким викликом є підготовка до можливих тривалих відключень світла. Підприємства, що залишились працювати у Харкові та області, закуповують дороговартісне обладнання за свій кошт, проте узгодження проєктів з його встановлення триває занадто довго. Таким чином є ризики не встигнути підготуватися до холодів.

Також існують певні труднощі з кредитуванням. Однак, як сказала Оксана Шахова, директор з питань корпоративного бізнесу Південно-Східного регіону Raiffeisen Bank, вони продовжують працювати з Харківським бізнесом і кредитують своїх клієнтів, які релокувалися в межах України і навіть за кордон. В планах банку – відкрити метро-офіс в місті.

Питання розмінування продовжує бути дуже актуальним. Площа замінованих території є величезною. Хоча деякі компанії готові самостійно оплачувати роботи з розмінування, наявних ресурсів (навчених фахівців), все одно не вистачає.

Для вирішення вищезазначених проблем необхідна підтримка з боку місцевої та центральної влади. На жаль, наразі взаємодії з бізнесом не спостерігається на належному рівні. Сподіваємося, що ситуація зміниться на краще найближчим часом, адже в Харкові ще залишаються люди та бізнеси, які хочуть тут жити та працювати.

Щиро вдячні членам Координаційної ради Ігорю Балаці, Оксані Шаховій , Сергію Політучому, Едуарду Рубіну, Ігорю Сбітнєву за висловлені думки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: