fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

02/ 02/ 2022
  Члени Координаційної ради (КР) Харківського офісу Асоціації зібрались на чергове засідання.  Неможливо розпочати мову з питань, що обговорювались на зустрічі, не висловивши найщиріші вітання переможцям виборів! Адже першим на порядку денному було обрання Голови КР і його заступника. Так, у 2022 році EBA Kharkiv представлятиме Оксана Шахова, регіональний директор з питань корпоративного бізнесу Харківської обласної дирекції акціонерного товариства  «Райффайзен Банк», а титул заступника отримав Генеральний директор ВПФ «Крона» Ігор Балака. Пишаємось нашою Радою і бажаємо переможцям успіхів у реалізації цілей!    Щодо планів на майбутнє, то окрему увагу присутні приділили питанню російської загрози та її впливу на ведення бізнесу в регіоні. Говорили про сучасний стан розвитку різних галузей в кризові моменти та можливі шляхи реалізації «Плану Б» компаніями у разі загострення ситуації.    Окрім стратегічних питань, звернули увагу і на культурні й мистецькі проблеми на Харківщині. На засідання завітав Генеральний директор державного підприємства «Харківський національний академічний театр опери та балету ім.М.В.Лисенка» з проханням підтримати звернення спільноти Слобожанщини до Президента України щодо необхідності у завершенні процесу відновлення цілісного майнового комплексу театру. Члени КР одностайно долучилися до ініціативи. Дякуємо Оксані Шаховій, Ігорю Балаці, Сергію Політучиму, Едуарду Рубіну та Ігорю Сбітнєву за постійну підтримку!  

Члени Координаційної ради (КР) Харківського офісу Асоціації зібрались на чергове засідання. 

Неможливо розпочати мову з питань, що обговорювались на зустрічі, не висловивши найщиріші вітання переможцям виборів! Адже першим на порядку денному було обрання Голови КР і його заступника. Так, у 2022 році EBA Kharkiv представлятиме Оксана Шахова, регіональний директор з питань корпоративного бізнесу Харківської обласної дирекції акціонерного товариства  «Райффайзен Банк», а титул заступника отримав Генеральний директор ВПФ «Крона» Ігор Балака. Пишаємось нашою Радою і бажаємо переможцям успіхів у реалізації цілей!   

Щодо планів на майбутнє, то окрему увагу присутні приділили питанню російської загрози та її впливу на ведення бізнесу в регіоні. Говорили про сучасний стан розвитку різних галузей в кризові моменти та можливі шляхи реалізації «Плану Б» компаніями у разі загострення ситуації.   

Окрім стратегічних питань, звернули увагу і на культурні й мистецькі проблеми на Харківщині. На засідання завітав Генеральний директор державного підприємства «Харківський національний академічний театр опери та балету ім.М.В.Лисенка» з проханням підтримати звернення спільноти Слобожанщини до Президента України щодо необхідності у завершенні процесу відновлення цілісного майнового комплексу театру. Члени КР одностайно долучилися до ініціативи.

Дякуємо Оксані Шаховій, Ігорю Балаці, Сергію Політучиму, Едуарду Рубіну та Ігорю Сбітнєву за постійну підтримку!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: