fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Координаційної ради Асоціації у Дніпрі

16/ 10/ 2018
  16 жовтня члени Координаційної ради Асоціації у Дніпрі зустрілися за ранковою кавою для того, щоб обговорити результати роботи офісу за останній період, обмінятися актуальними новинами і трендами розвитку бізнесу в Дніпрі, а також визначити плани до кінця поточного року. Зокрема, нещодавнім успіхом своєї компанії, яка знайшла бізнес-партнерів у Хорватії та вже здійснила перше постачання своєї продукції, поділився член Координаційної ради Дмитро Самсонов, директор Української Компанії Кави. Щиро вітаємо з новою сходинкою пана Дмитра та компанію, яка є нашим надійним та смачним кавовим партнером! Крім того, під час зустрічі були раді привітати та познайомитися з компаніями Skyrora та Оптимусагро Трейд, що нещодавно приєдналися до Асоціації! Дякуємо усім учасникам за продуктивну і цікаву зустріч!

16 жовтня члени Координаційної ради Асоціації у Дніпрі зустрілися за ранковою кавою для того, щоб обговорити результати роботи офісу за останній період, обмінятися актуальними новинами і трендами розвитку бізнесу в Дніпрі, а також визначити плани до кінця поточного року.

Зокрема, нещодавнім успіхом своєї компанії, яка знайшла бізнес-партнерів у Хорватії та вже здійснила перше постачання своєї продукції, поділився член Координаційної ради Дмитро Самсонов, директор Української Компанії Кави. Щиро вітаємо з новою сходинкою пана Дмитра та компанію, яка є нашим надійним та смачним кавовим партнером!

Крім того, під час зустрічі були раді привітати та познайомитися з компаніями Skyrora та Оптимусагро Трейд, що нещодавно приєдналися до Асоціації!

Дякуємо усім учасникам за продуктивну і цікаву зустріч!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: