fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Координаційної Ради Асоціації у Дніпрі

15/ 02/ 2019
  Наприкінці робочого тижня, в п’ятницю, 15 лютого члени Координаційної Ради Дніпровського офісу Асоціації зустрілися щоб обговорити проблеми, що турбують бізнес, та окреслити можливі напрями їх вирішення; визначитися з поточними проектами та найближчими планами діяльності офісу; а також обмінятися актуальними новинами. Цього разу гості зустрілися в офісі Юридичного агентства «Абсолют», керуючий партнер якого Олександр Бондарчук нещодавно приєднався до складу Координаційної Ради Асоціації у Дніпрі, але вже досить активно бере участь в поточній діяльності офісу. Цього року на представників членських компаній Асоціації у Дніпрі чекає багато цікавого та корисного, адже 2019 – ювілейний, нашій організації виповнюється 20 років! В нас багато досвіду, але ми ростемо і розвиваємося. Нам є, що згадати, але ми дивимося вперед! Тож слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Фейсбуці, LinkedIn а також в регіональному дайджесті ;-)

Наприкінці робочого тижня, в п’ятницю, 15 лютого члени Координаційної Ради Дніпровського офісу Асоціації зустрілися щоб обговорити проблеми, що турбують бізнес, та окреслити можливі напрями їх вирішення; визначитися з поточними проектами та найближчими планами діяльності офісу; а також обмінятися актуальними новинами.

Цього разу гості зустрілися в офісі Юридичного агентства «Абсолют», керуючий партнер якого Олександр Бондарчук нещодавно приєднався до складу Координаційної Ради Асоціації у Дніпрі, але вже досить активно бере участь в поточній діяльності офісу.

Цього року на представників членських компаній Асоціації у Дніпрі чекає багато цікавого та корисного, адже 2019 – ювілейний, нашій організації виповнюється 20 років! В нас багато досвіду, але ми ростемо і розвиваємося. Нам є, що згадати, але ми дивимося вперед!

Тож слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Фейсбуці, LinkedIn а також в регіональному дайджесті 😉

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: