fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Координаційної ради Асоціації у Дніпрі

15/ 06/ 2018
    Обговорити останні події, важливі питання розвитку регіону, обмінятися новинами та провести вечір в приємній компанії наприкінці робочого тижня, в п’ятницю, 15 червня, зібралися члени Координаційної ради Асоціації у Дніпрі разом з керівниками регіональних компаній, що нещодавно приєдналися до прогресивної бізнес-спільноти. Цікава дискусія разом із новими знайомствами завершилась приємними подарунками свіженької бізнес-літератури від голови Координаційної ради Асоціації у Дніпрі Алли Савченко, президента компанії BDO Україна. Дякуємо усім учасниками зустрічі! Особлива подяка Аллі Савченко та видавництву Balance Business Books за постійний бізнесовий апдейт!
01/

 

Обговорити останні події, важливі питання розвитку регіону, обмінятися новинами та провести вечір в приємній компанії наприкінці робочого тижня, в п’ятницю, 15 червня, зібралися члени Координаційної ради Асоціації у Дніпрі разом з керівниками регіональних компаній, що нещодавно приєдналися до прогресивної бізнес-спільноти.

Цікава дискусія разом із новими знайомствами завершилась приємними подарунками свіженької бізнес-літератури від голови Координаційної ради Асоціації у Дніпрі Алли Савченко, президента компанії BDO Україна.

Дякуємо усім учасниками зустрічі! Особлива подяка Аллі Савченко та видавництву Balance Business Books за постійний бізнесовий апдейт!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: