fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Координаційної ради Асоціації у Дніпрі

04/ 04/ 2018
    В середу увечері, Координаційна рада офісу Асоціації у Дніпрі зібралась в ресторані «Абажур», щоб обговорити ряд питань, обмінятись новинами та познайомитись з керівниками компаній, що нещодавна приєднались до регіональної бізнес-спільноти Асоціації. Серед важливих тем були: лобінгова активніть в регіоні та її єфективність; комунікація з місцевою владою; участь у B2B сесії з бізнес-делегацією з Бельгії та Люксембургу; бізнесова поїздка до США, ініційована Дніпропетровською облдержадміністрацією та Дніпровською мерією. Окремо також обговорили подальші дії в реалізації проекту соціального бізнесу «Urban Space» у Дніпрі. В ході зустрічі учасники привітали Аллу Савченко, голову КС ЕВА у Дніпрі з отриманням почесної нагороди в номінації «Бізнес. Менеджмент» в Рейтингу «Жінка України 2018» за версією журналу «Единственная». Вечір видався затишним і багатим на ідеї та ініціативи. Ми дякуємо всім гостям за активну участь та позитивне ставлення у вирішенні проблемних питань.
01/

 

В середу увечері, Координаційна рада офісу Асоціації у Дніпрі зібралась в ресторані «Абажур», щоб обговорити ряд питань, обмінятись новинами та познайомитись з керівниками компаній, що нещодавна приєднались до регіональної бізнес-спільноти Асоціації.

Серед важливих тем були: лобінгова активніть в регіоні та її єфективність; комунікація з місцевою владою; участь у B2B сесії з бізнес-делегацією з Бельгії та Люксембургу; бізнесова поїздка до США, ініційована Дніпропетровською облдержадміністрацією та Дніпровською мерією.

Окремо також обговорили подальші дії в реалізації проекту соціального бізнесу «Urban Space» у Дніпрі.

В ході зустрічі учасники привітали Аллу Савченко, голову КС ЕВА у Дніпрі з отриманням почесної нагороди в номінації «Бізнес. Менеджмент» в Рейтингу «Жінка України 2018» за версією журналу «Единственная». Вечір видався затишним і багатим на ідеї та ініціативи. Ми дякуємо всім гостям за активну участь та позитивне ставлення у вирішенні проблемних питань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: