fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Координаційної ради Асоціації у Дніпрі

22/ 02/ 2018
  Обговорити найближчі плани та нові проекти, познайомитися з керівниками компаній, що віднедавна приєдналися до Асоціації, обмінятися думками щодо умов ведення бізнесу та нагальних проблем зустрілися 22 лютого члени Координаційної ради Асоціації у Дніпрі, а також  запрошені на засідання гості. Так, присутні жваво обговорили нещодавню зустріч Асоціації з керівництвом Головного управління ДФС в Дніпропетровській області, порушили актуальні питання щодо перспектив впровадження в Україні податку на виведений капітал, переваги й недоліки системи «єдиного вікна» при митному оформленні товарів, обсяги та способи запобігання «сірому» імпорту, труднощі з сертифікацією окремих видів продукції, недоліки в роботі системи державних закупівель ProZorro  тощо. Крім того, члени Координаційної ради окреслили подальші кроки в реалізації амбітного соціального проекту в Дніпрі з залученням широкого кола бізнесу регіону, а також були поінформовані про цікавий та корисний захід для власників бізнесу, що планують вихід на нові ринки, проведення якого заплановано на 13 березня Асоціацією у Дніпрі спільно з Програмою Fit for Partnership with Germany у форматі бізнес-майстерні на тему: «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність».

Обговорити найближчі плани та нові проекти, познайомитися з керівниками компаній, що віднедавна приєдналися до Асоціації, обмінятися думками щодо умов ведення бізнесу та нагальних проблем зустрілися 22 лютого члени Координаційної ради Асоціації у Дніпрі, а також  запрошені на засідання гості.

Так, присутні жваво обговорили нещодавню зустріч Асоціації з керівництвом Головного управління ДФС в Дніпропетровській області, порушили актуальні питання щодо перспектив впровадження в Україні податку на виведений капітал, переваги й недоліки системи «єдиного вікна» при митному оформленні товарів, обсяги та способи запобігання «сірому» імпорту, труднощі з сертифікацією окремих видів продукції, недоліки в роботі системи державних закупівель ProZorro  тощо.

Крім того, члени Координаційної ради окреслили подальші кроки в реалізації амбітного соціального проекту в Дніпрі з залученням широкого кола бізнесу регіону, а також були поінформовані про цікавий та корисний захід для власників бізнесу, що планують вихід на нові ринки, проведення якого заплановано на 13 березня Асоціацією у Дніпрі спільно з Програмою Fit for Partnership with Germany у форматі бізнес-майстерні на тему: «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: