fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Координаційної Ради Асоціації у Дніпрі

01/ 02/ 2018
  В ресторані «Сенатор» відбулось перше у 2018 році засідання Координаційної Ради Асоціації у Дніпрі. Під час зустрічі були підведені підсумки роботи офісу у Дніпрі за 2017 рік,  обговорені майбутні проекти та плани, а також визначено пріоритетні напрямки роботи. Окремою темою для розмови стала організація проекту соціального бізнесу в місті. На меті підвищення туристичної привабливості міста та створення ефективної цікавої платформи для зустрічі однодумців - представників активної частини бізнес-спільноти Дніпра. Саме вони стануть співвласниками суспільного бізнесу, а велика частина доходів буде спрямована на розвиток інфраструктури міста та підтримку незахищених верств населення тощо.  В планах створення ініціативної групи, яка буде опікуватись реалізацією даного проекту. На початок березня запланована конференція, де всі бажаючі зможуть дізнатись: що таке соціальний бізнес, які в нього цілі та особливості; побачити реальні проекти, які вже працюють в Україні; дізнатись детальніше про проект, який буде впроваджено в нашому місті. Асоціація у Дніпрі разом з Координаційною радою розробила амбітний план проектів та зустрічей на 2018 рік, втілення яких без сумніву обіцяє багато цікавого, тож долучайтесь!

В ресторані «Сенатор» відбулось перше у 2018 році засідання Координаційної Ради Асоціації у Дніпрі. Під час зустрічі були підведені підсумки роботи офісу у Дніпрі за 2017 рік,  обговорені майбутні проекти та плани, а також визначено пріоритетні напрямки роботи.

Окремою темою для розмови стала організація проекту соціального бізнесу в місті. На меті підвищення туристичної привабливості міста та створення ефективної цікавої платформи для зустрічі однодумців – представників активної частини бізнес-спільноти Дніпра. Саме вони стануть співвласниками суспільного бізнесу, а велика частина доходів буде спрямована на розвиток інфраструктури міста та підтримку незахищених верств населення тощо.  В планах створення ініціативної групи, яка буде опікуватись реалізацією даного проекту. На початок березня запланована конференція, де всі бажаючі зможуть дізнатись: що таке соціальний бізнес, які в нього цілі та особливості; побачити реальні проекти, які вже працюють в Україні; дізнатись детальніше про проект, який буде впроваджено в нашому місті.

Асоціація у Дніпрі разом з Координаційною радою розробила амбітний план проектів та зустрічей на 2018 рік, втілення яких без сумніву обіцяє багато цікавого, тож долучайтесь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: