fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, присвячене актуальним податковим питанням другого кварталу 2024 року

21/ 06/ 2024
  19 червня 2024 року, відбулася зустріч Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, присвячена актуальним податковим питанням другого кварталу 2024 року. Спікером заходу був - Віталій Смєрдов, Голова Фінансово-податкового комітету Асоціації в Одесі, партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики. Основні питання, розглянуті під час зустрічі: Контрольовані іноземні компанії (КІК). Податкові перевірки. Учасники обговорили нові правила контролю за КІК та їх вплив на бізнес в Україні. Особлива увага була приділена податковим перевіркам КІК та способам мінімізації ризиків під час їх проходження. Огляд свіжих податкових спорів в практиці Верховного Суду. Віталієм було наведено кілька показових кейсів, що ілюструють тенденції у судовій практиці та дають уявлення про можливі результати для бізнесу. Особлива увага приділялася рішенням, які можуть вплинути на податкове планування і стратегічні рішення компаній. Прийнятий закон Про клуб Білого Бізнесу. Новий закон, спрямований на підтримку чесного та прозорого бізнесу, викликав жваве обговорення. Спікер висловив свої думки щодо потенційного впливу закону на бізнес-середовище та обговорили механізми, які допоможуть бізнесу адаптуватися до нових вимог. Особливо було підкреслено важливість взаємодії між державою та бізнесом у контексті цього закону. Зустріч завершилася продуктивним обміном думками та напрацюванням рекомендацій для компаній-членів Асоціації щодо податкових стратегій на найближчий період.

19 червня 2024 року, відбулася зустріч Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, присвячена актуальним податковим питанням другого кварталу 2024 року. Спікером заходу був – Віталій Смєрдов, Голова Фінансово-податкового комітету Асоціації в Одесі, партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Основні питання, розглянуті під час зустрічі:

  1. Контрольовані іноземні компанії (КІК). Податкові перевірки. Учасники обговорили нові правила контролю за КІК та їх вплив на бізнес в Україні. Особлива увага була приділена податковим перевіркам КІК та способам мінімізації ризиків під час їх проходження.
  2. Огляд свіжих податкових спорів в практиці Верховного Суду. Віталієм було наведено кілька показових кейсів, що ілюструють тенденції у судовій практиці та дають уявлення про можливі результати для бізнесу. Особлива увага приділялася рішенням, які можуть вплинути на податкове планування і стратегічні рішення компаній.
  3. Прийнятий закон “Про клуб Білого Бізнесу”. Новий закон, спрямований на підтримку чесного та прозорого бізнесу, викликав жваве обговорення. Спікер висловив свої думки щодо потенційного впливу закону на бізнес-середовище та обговорили механізми, які допоможуть бізнесу адаптуватися до нових вимог. Особливо було підкреслено важливість взаємодії між державою та бізнесом у контексті цього закону.

Зустріч завершилася продуктивним обміном думками та напрацюванням рекомендацій для компаній-членів Асоціації щодо податкових стратегій на найближчий період.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: