fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запис на щеплення, «ковідні» сертифікати та креативи: що нового на порталі  COVID-19 Business Info?

06/ 08/ 2021
  У квітні цього року Європейська Бізнес Асоціація разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запустила інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19 для бізнесу – https://covidbiz.info. На порталі зібрано відповіді на найактуальніші питання щодо COVID-19, вакцинації та громадського здоровя.  Тим часом в Україні триває вакцинальна кампанія від COVID-19.  У зв’язку з цим ми постійно оновлюємо портал, а також додатково наповнюємо його корисною інформацією для роботодавців та працівників. Наразі, серед останніх оновлень: Матеріали, де чітко зазначені контакти місць вакцинації, а також вимоги для запису на вакцинацію відповідно до оновлень 5-го етапу. Зважаючи на сезон відпусток, у працівників виникають багато питань щодо безпечного відпочинку в умовах пандемії. Що варто зробити перед виїздом за кордон? Та в чому різниця між ковідними сертифікатами? – На порталі є відповіді у матеріалах. А з міжнародними практиками щодо щеплень від COVID-19 можна ознайомитися у матеріаліВакцинація та креативи . Тут зібрані найяскравіші кейси підтримки вакцинальних кампаній у світі. Окремо хочемо звернути вашу увагу на онлайн-ресурс від МОЗ, який дає можливість швидко та зручно знаходити найближчий до вас пункт вакцинації: переходьте, обирайте потрібну область, знаходьте місто та адресу. Не змогли знайти відповідь на своє запитання? Будь ласка, пишіть нам на covidinfo@eba.com.ua. Всім здоров’я!

У квітні цього року Європейська Бізнес Асоціація разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запустила інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19 для бізнесу – https://covidbiz.info. На порталі зібрано відповіді на найактуальніші питання щодо COVID-19, вакцинації та громадського здоров’я. 

Тим часом в Україні триває вакцинальна кампанія від COVID-19.  У зв’язку з цим ми постійно оновлюємо портал, а також додатково наповнюємо його корисною інформацією для роботодавців та працівників. Наразі, серед останніх оновлень:

  1. Матеріали, де чітко зазначені контакти місць вакцинації, а також вимоги для запису на вакцинацію відповідно до оновлень 5-го етапу.
  2. Зважаючи на сезон відпусток, у працівників виникають багато питань щодо безпечного відпочинку в умовах пандемії. Що варто зробити перед виїздом за кордон? Та в чому різниця між “ковідними” сертифікатами? – На порталі є відповіді у матеріалах.
  3. А з міжнародними практиками щодо щеплень від COVID-19 можна ознайомитися у матеріалі”Вакцинація та креативи” . Тут зібрані найяскравіші кейси підтримки вакцинальних кампаній у світі.

Окремо хочемо звернути вашу увагу на онлайн-ресурс від МОЗ, який дає можливість швидко та зручно знаходити найближчий до вас пункт вакцинації: переходьте, обирайте потрібну область, знаходьте місто та адресу.

Не змогли знайти відповідь на своє запитання? Будь ласка, пишіть нам на covidinfo@eba.com.ua.

Всім здоров’я!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: