fbpx

Запуск youtube каналу від Креативної міжнародної дитячої школи!

11/ 03/ 2020
  Ще досі думаєте, що школа - це лише уроки та нудний навчальний процес? Приватна освіта в Україні - тема, навколо якої є чимало міфів та стереотипів. КМДШ на своєму youtube каналі показує, чим саме живе сучасна українська приватна школа, бо за її лаштунками – мільйон цікавезних процесів, поразок та перемог. І ми готові ними поділитися! На каналі ви дізнаєтеся:  Відповіді на багато питань про функціонування та вступ до КМДШ: як зявляються нові школи? Як вчаться вчителі? Хто визначає які навички є важливими? Еко-лайфхаки та те, як КМДШ вдалося перевести всі свої школи на філософію zero waste у рубриці Агент 0 відходів Поради професійного психолога КМДШ щодо виховання дітей та взаємодії з нашими вчителями у ПП блозі, або ж Поради Психологині Індик чи индик? Неймовірний екскурс у світ української мови у рубриці “Пощебечемо солов’їною”. Нове відео щотижня! Підписуйтесь на канал та ставьте вподобайки!

Ще досі думаєте, що школа – це лише уроки та нудний навчальний процес? Приватна освіта в Україні – тема, навколо якої є чимало міфів та стереотипів. КМДШ на своєму youtube каналі показує, чим саме живе сучасна українська приватна школа, бо за її лаштунками – мільйон цікавезних процесів, поразок та перемог. І ми готові ними поділитися!

На каналі ви дізнаєтеся: 

  • Відповіді на багато питань про функціонування та вступ до КМДШ: як з’являються нові школи? Як вчаться вчителі? Хто визначає які навички є важливими?
  • Еко-лайфхаки та те, як КМДШ вдалося перевести всі свої школи на філософію zero waste у рубриці Агент 0 відходів
  • Поради професійного психолога КМДШ щодо виховання дітей та взаємодії з нашими вчителями у ПП блозі, або ж Поради Психологині
  • Індик чи индик? Неймовірний екскурс у світ української мови у рубриці “Пощебечемо солов’їною”.

Нове відео щотижня!

Підписуйтесь на канал та ставьте вподобайки!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: