fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запуск сайту BEAUCOUP (БОКУ) для корпоративних клієнтів

05/ 04/ 2024
  Раді повідомити вас про запуск сайту BEAUCOUP (БОКУ), сайт для корпоративних клієнтів кейтерингової компанії сімʼї ресторанів Famille «Très FRANÇAIS». «BEAUCOUP» має великий та успішний досвід у сфері організації подій та гастрономічних заходів будь-якого рівня. Кава-брейки, банкети, фуршети, комплексне обслуговування, презентацій, конференцій, урочистих свят чи камерних подій. Більш детальну інформацію ви зможете знайти за цим посиланням  безпосередньо на сайті: https://www.beaucoupcateringua.com/ А ще на цьому сайті для корпоративних клієнтів, ви зможете задати питання чи легко оформити заявку з приводу вашої корпоративної події, чи організації корпоративного кулінарного майстер-класу, чи винної або сирної дегустації. Також можете запитати нас про наші пасхальні корзини, бо вже з наступного тижня вони також будуть розміщенні для замовлення! Хочемо повідомити вам про наші культурні та гастрономічні заходи на квітень місяць! Щоб зробити ваше ознайомлення з ними ще зручнішим і надалі, ми створили телеграм-канал. Приєднуйтесь до нас, щоб стати першими, хто дізнається про мистецькі події, кулінарні майстер-класи, дегустації та інші заходи: https://t.me/tres_francais Зв’яжіться з нами вже сьогодні для отримання  консультації, додаткової інформації та замовлення наших подарункових наборів.   Ресторан та сирна лавка Très FRANÇAIS   +38(099)4943223 вул. Костельна, 3 Гастробар TRÈs +38(093)1414914 вул. Миколи Лисенко, 4  Щиро ваші Компанія Famille «Très FRANÇAIS» та наш кейтеринговий  святковий підрозділ BEAUCOUP.

Раді повідомити вас про запуск сайту BEAUCOUP (БОКУ), сайт для корпоративних клієнтів
кейтерингової компанії сімʼї ресторанів Famille «Très FRANÇAIS».

«BEAUCOUP» має великий та успішний досвід у сфері організації подій та гастрономічних заходів будь-якого рівня. Кава-брейки, банкети, фуршети, комплексне обслуговування, презентацій, конференцій, урочистих свят чи камерних подій. Більш детальну інформацію ви зможете знайти за цим посиланням  безпосередньо на сайті: https://www.beaucoupcateringua.com/

А ще на цьому сайті для корпоративних клієнтів, ви зможете задати питання чи легко оформити заявку з приводу вашої корпоративної події, чи організації корпоративного кулінарного майстер-класу, чи винної або сирної дегустації. Також можете запитати нас про наші пасхальні корзини, бо вже з наступного тижня вони також будуть розміщенні для замовлення!

Хочемо повідомити вам про наші культурні та гастрономічні заходи на квітень місяць! Щоб зробити ваше ознайомлення з ними ще зручнішим і надалі, ми створили телеграм-канал. Приєднуйтесь до нас, щоб стати першими, хто дізнається про мистецькі події, кулінарні майстер-класи, дегустації та інші заходи: https://t.me/tres_francais

Зв’яжіться з нами вже сьогодні для отримання  консультації, додаткової інформації та замовлення наших подарункових наборів. 

 Ресторан та сирна лавка Très FRANÇAIS  

+38(099)4943223

вул. Костельна, 3

Гастробар TRÈs

+38(093)1414914

вул. Миколи Лисенко, 4 

Щиро ваші Компанія Famille «Très FRANÇAIS» та наш кейтеринговий  святковий підрозділ BEAUCOUP.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: