fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запуск нового блоку та відкриття Школи вихідного дня на Дніпровській набережній!

17/ 09/ 2020
    Школа вихідного дня від Креативної Міжнародної Дитячої Школи рада оголосити про набір на новий блок «Привіт, дивовижний світ», який присвячений дивовижним мандрам континентами та знайомству з найвизначнішими та найяскравішими особливостями різних куточків нашої планети. Поглиблення в тему для дітей почнеться з дослідження унікальності та цінності різних історико-географічних регіонів: Природна унікальність: географічне положення, флора, фауна, унікальні тварини та рослини, природні цінності регіону Традиції, культура, звичаї, мода, історична ретроспектива Мистецтво: живопис, кіно, музика, театр, література, народні ремесла - все, що даний регіон привніс в світову скарбницю Чудеса архітектури Наука: видатні особистості, наукові відкриття Етно Фест на закриття блоку - виставки, приготування страв, виступи традиційних напрямків даного історико-географічного регіону. Також вже з вересня Школа вихідного дня функціонує у новій школі КМДШ на Дніпровській набережній, 14Л.  Наша нова локація потішить як батьків, так і дітей — мальовничий вид на річку з вікон класів, стильні холи, а також новенький дитячий майданчик — усі умови для розваг та розвитку. Заняття у Школі вихідного дня відбуваються у вигляді інтегрованих курсів (перевтілень) із різноманітних дисциплін. Навчання проходить щотижня – кожної суботи протягом цілого дня. Діти займаються у різновікових групах (+/- 2-3 роки) по 10-15 осіб у кожній. Кожен навчальний блок має тематичне спрямування та закінчується проектами, що обирає та презентує кожна з груп. Результат: отримання різноманітного практичного досвіду з різних видів діяльності; гармонійний розвиток дитини (творчий, фізичний, гуманітарний, - природничо-технічний); розкриття талантів/ схильностей/ зацікавлень дитини; cоціалізація, цікаве спілкування в середовищі однолітків. Формат створений для дітей 5-12 років. Детальніше про Школу вихідного дня https://www.creativeschool.com.ua/weekend-school/ Реєстрація https://bit.ly/35J74KV
01/

 

Школа вихідного дня від Креативної Міжнародної Дитячої Школи рада оголосити про набір на новий блок «Привіт, дивовижний світ», який присвячений дивовижним мандрам континентами та знайомству з найвизначнішими та найяскравішими особливостями різних куточків нашої планети.

Поглиблення в тему для дітей почнеться з дослідження унікальності та цінності різних історико-географічних регіонів:

  • Природна унікальність: географічне положення, флора, фауна, унікальні тварини та рослини, природні цінності регіону
  • Традиції, культура, звичаї, мода, історична ретроспектива
  • Мистецтво: живопис, кіно, музика, театр, література, народні ремесла – все, що даний регіон привніс в світову скарбницю
  • Чудеса архітектури
  • Наука: видатні особистості, наукові відкриття
  • Етно Фест на закриття блоку – виставки, приготування страв, виступи традиційних напрямків даного історико-географічного регіону.

Також вже з вересня Школа вихідного дня функціонує у новій школі КМДШ на Дніпровській набережній, 14Л. 

Наша нова локація потішить як батьків, так і дітей — мальовничий вид на річку з вікон класів, стильні холи, а також новенький дитячий майданчик — усі умови для розваг та розвитку.

Заняття у Школі вихідного дня відбуваються у вигляді інтегрованих курсів (перевтілень) із різноманітних дисциплін. Навчання проходить щотижня – кожної суботи протягом цілого дня.

Діти займаються у різновікових групах (+/- 2-3 роки) по 10-15 осіб у кожній.

Кожен навчальний блок має тематичне спрямування та закінчується проектами, що обирає та презентує кожна з груп.

Результат:

  • отримання різноманітного практичного досвіду з різних видів діяльності;
  • гармонійний розвиток дитини (творчий, фізичний, гуманітарний, – природничо-технічний);
  • розкриття талантів/ схильностей/ зацікавлень дитини;
  • cоціалізація, цікаве спілкування в середовищі однолітків.

Формат створений для дітей 5-12 років.

Детальніше про Школу вихідного дня https://www.creativeschool.com.ua/weekend-school/

Реєстрація https://bit.ly/35J74KV

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: