fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Позачергове засідання Податково-фінансового комітету Асоціації у Харкові

29/ 06/ 2017
  Про нюанси реєстрації ПН в ЄРПН та їх блокування з 1 липня говорили експерти ГУ ДФС у Харківській області (ХО). «Така система покликана поставити усіх платників податків у рівні конкурентні умови. Вона побудована таким чином, щоб оперативно реагувати на зловживання та унеможливити безпідставне формування податкового кредиту», - пояснив Микола Рибаков, начальник ГУ ДФС у ХО, і порадив присутнім надавати відповідні документи в електронному вигляді для економії часу і завжди діяти на упередження. Зустріч було побудовано у форматі питань і відповідей, тож усі бажаючі отримали корисні поради щодо подальших дій у випадку блокування реєстрації ПН.  

Про нюанси реєстрації ПН в ЄРПН та їх блокування з 1 липня говорили експерти ГУ ДФС у Харківській області (ХО).

«Така система покликана поставити усіх платників податків у рівні конкурентні умови. Вона побудована таким чином, щоб оперативно реагувати на зловживання та унеможливити безпідставне формування податкового кредиту», – пояснив Микола Рибаков, начальник ГУ ДФС у ХО, і порадив присутнім надавати відповідні документи в електронному вигляді для економії часу і завжди діяти на упередження.

Зустріч було побудовано у форматі питань і відповідей, тож усі бажаючі отримали корисні поради щодо подальших дій у випадку блокування реєстрації ПН.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: