fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо взяти участь у інтервізіях проєкту Точка Турботи

26/ 03/ 2024
  «Точка Турботи», проєкт побудови інклюзивної психологічної підтримки для своїх команд під час війни, продовжується. Ми продовжуємо серію інтервізій і  запрошуємо вас взяти участь у інтервізіях з експертками проєкту. Що таке інтервізія? Це взаємна консультація або обмін досвідом між колегами. Під час роботи інтервізійної групи практичні психологи виявляють спільні проблеми та шляхи подолання цих проблем. Для кого? Для психологів/инь, які працюють з організаціями, для HR-фахівців/чинь і для спеціалістів/ок відділів роботи з персоналом. Коли і як відбудуться інтервізії? Інтервізії проводимо онлайн. Це буде серія зустрічей, під час яких у вас буде можливість обговорити разом з колегами спільні проблеми та виклики, повязані з турботою про ментальне здоровя ваших команд, а також шлях їх вирішення. Інтервізія відбудеться 2 квітня 2024 року о 14:00 (Група 1) Інтервізія відбудеться 3 квітня 2024 року о 15:00 (Група 2) Нижче у реєстраційній формі позначте, будь ласка, день, коли вам було б зручно долучитись. Модераторки інтервізії: Анастасія Медко, психологиня-практик, бізнес-тренерка, арт-терапевтка, піскова терапевтка, старша тренерка центру розвитку особистості «Training Box». Марина Діденко, PhD в галузі психологія, психологиня-практик, членкиня Української асоціації організаційних психологів та психологів праці. Орієнтовні теми, які обговорюватимуться під час інтервізій, доступні для перегляду нижче в реєстраційній формі. ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ ЗА ПОСИЛАННЯМ Після реєстрації ви отримаєте лінк на онлайн-зустріч на електронну пошту. Кількість місць у групі обмежена, тому не зволікайте з реєстрацією на інтервізію. Участь безкоштовна. ====================== Нагадуємо, кожен/а учасник/ця проєкту «Точки Турботи» отримає Care-to-Business Case — набір інструментів психологічної допомоги працівникам та працівницям.  На сайті проєкту вже доступний до завантаження посібник з рекомендаціями практичного використання різноманітних психологічних методик, запропонованих експертами/ками. А за цим лінком доступний безкоштовний онлайн-курс про психологічну допомогу командам та бізнесам. Бережіть себе і до зустрічі!

«Точка Турботи», проєкт побудови інклюзивної психологічної підтримки для своїх команд під час війни, продовжується.

Ми продовжуємо серію інтервізій і  запрошуємо вас взяти участь у інтервізіях з експертками проєкту.

Що таке інтервізія?

Це взаємна консультація або обмін досвідом між колегами. Під час роботи інтервізійної групи практичні психологи виявляють спільні проблеми та шляхи подолання цих проблем.

Для кого?

Для психологів/инь, які працюють з організаціями, для HR-фахівців/чинь і для спеціалістів/ок відділів роботи з персоналом.

Коли і як відбудуться інтервізії?

Інтервізії проводимо онлайн. Це буде серія зустрічей, під час яких у вас буде можливість обговорити разом з колегами спільні проблеми та виклики, пов’язані з турботою про ментальне здоров’я ваших команд, а також шлях їх вирішення.

  • Інтервізія відбудеться 2 квітня 2024 року о 14:00 (Група 1)
  • Інтервізія відбудеться 3 квітня 2024 року о 15:00 (Група 2)

Нижче у реєстраційній формі позначте, будь ласка, день, коли вам було б зручно долучитись.

Модераторки інтервізії:

Анастасія Медко, психологиня-практик, бізнес-тренерка, арт-терапевтка, піскова терапевтка, старша тренерка центру розвитку особистості «Training Box».

Марина Діденко, PhD в галузі психологія, психологиня-практик, членкиня Української асоціації організаційних психологів та психологів праці.

Орієнтовні теми, які обговорюватимуться під час інтервізій, доступні для перегляду нижче в реєстраційній формі.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Після реєстрації ви отримаєте лінк на онлайн-зустріч на електронну пошту.

Кількість місць у групі обмежена, тому не зволікайте з реєстрацією на інтервізію.

Участь безкоштовна.

======================

Нагадуємо, кожен/а учасник/ця проєкту «Точки Турботи» отримає Care-to-Business Case — набір інструментів психологічної допомоги працівникам та працівницям. 

На сайті проєкту вже доступний до завантаження посібник з рекомендаціями практичного використання різноманітних психологічних методик, запропонованих експертами/ками.

А за цим лінком доступний безкоштовний онлайн-курс про психологічну допомогу командам та бізнесам.

Бережіть себе і до зустрічі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: