fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо взяти участь у інтервізіях та супервізіях проєкту Точка Турботи

09/ 04/ 2024
  «Точка Турботи», проєкт побудови інклюзивної психологічної підтримки для своїх команд під час війни, продовжується. І ми запрошуємо вас взяти участь у інтервізіях та супервізіях з експертками проєкту.  Що таке супервізія? Супервізія – це розв’язання професійних проблем, які виникають у роботі з людьми, через обговорення цієї проблеми з обізнаним колегою чи наставником – супервізором. Ефективний метод підвищення якості надання соціально-психологічних послуг за допомогою супервізора – більш досвідченого спеціаліста. Для кого? Для психологів/инь, які працюють з організаціями, компаніях, у структарах що відповідаються за ментальне здоровє та добробут співробітників. Що таке інтервізія? Це взаємна консультація або обмін досвідом між колегами. Під час роботи інтервізійної групи практичні психологи виявляють спільні проблеми та шляхи подолання цих проблем. Для кого? Для психологів/инь, які працюють з організаціями, для HR-фахівців/чинь і для спеціалістів/ок відділів роботи з персоналом. Коли відбудуться супервізії (формат онлайн)?. Друга супервізія відбудеться  24 квітня 2024 року о 14:00 Третя супервізія відбудеться 29 травня 2024 року о 14:00 ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА СУПЕРВІЗІЇ ЗА ПОСИЛАННЯМ Після реєстрації ви отримаєте лінк на онлайн-зустріч.  Коли відбудуться інтервізії (формат онлайн)?. Інтервізія (ГРУПА 1) відбудеться 30 квітня 2024 року о 14:00 Інтервізія (ГРУПА 2) відбудеться  01 травня 2024 року о 15:00 ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА ІНТЕРВІЗІЇ ЗА ПОСИЛАННЯМ Після реєстрації ви отримаєте лінк на онлайн-зустріч.  Модераторки: Анастасія Медко, психологиня-практик, бізнес-тренерка, арт-терапевтка, піскова терапевтка, старша тренерка центру розвитку особистості «Trainang Box». Марина Діденко, PhD в галузі психологія, психологиня-практик, членкиня Української асоціації організаційних психологів та психологів праці. Орієнтовні теми, які обговорюватимуться під час інтервізій, доступні для перегляду нижче в реєстраційній формі. Кількість місць у групі обмежена, тому не зволікайте з реєстрацією на інтервізії та супервізії. Участь безкоштовна. ====================== Нагадуємо, кожен/а учасник/ця проєкту «Точки Турботи» отримає Care-to-Business Case — набір інструментів психологічної допомоги працівникам та працівницям.  На сайті проєкту вже доступний до завантаження посібник з рекомендаціями практичного використання різноманітних психологічних методик, запропонованих експертами/ками. А за цим лінком доступний безкоштовний онлайн-курс про психологічну допомогу командам та бізнесам. Бережіть себе і до зустрічі!

«Точка Турботи», проєкт побудови інклюзивної психологічної підтримки для своїх команд під час війни, продовжується.

І ми запрошуємо вас взяти участь у інтервізіях та супервізіях з експертками проєкту. 

Що таке супервізія?

Супервізія – це розв’язання професійних проблем, які виникають у роботі з людьми, через обговорення цієї проблеми з обізнаним колегою чи наставником – супервізором. Ефективний метод підвищення якості надання соціально-психологічних послуг за допомогою супервізора – більш досвідченого спеціаліста.

Для кого?

Для психологів/инь, які працюють з організаціями, компаніях, у структарах що відповідаються за ментальне здоров’є та добробут співробітників.

Що таке інтервізія?

Це взаємна консультація або обмін досвідом між колегами. Під час роботи інтервізійної групи практичні психологи виявляють спільні проблеми та шляхи подолання цих проблем.

Для кого?

Для психологів/инь, які працюють з організаціями, для HR-фахівців/чинь і для спеціалістів/ок відділів роботи з персоналом.

Коли відбудуться супервізії (формат онлайн)?

Друга супервізія відбудеться  24 квітня 2024 року о 14:00

Третя супервізія відбудеться 29 травня 2024 року о 14:00

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА СУПЕРВІЗІЇ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Після реєстрації ви отримаєте лінк на онлайн-зустріч. 

Коли відбудуться інтервізії (формат онлайн)?

Інтервізія (ГРУПА 1) відбудеться 30 квітня 2024 року о 14:00

Інтервізія (ГРУПА 2) відбудеться  01 травня 2024 року о 15:00

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА ІНТЕРВІЗІЇ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Після реєстрації ви отримаєте лінк на онлайн-зустріч. 

Модераторки:

Анастасія Медко, психологиня-практик, бізнес-тренерка, арт-терапевтка, піскова терапевтка, старша тренерка центру розвитку особистості «Trainang Box».

Марина Діденко, PhD в галузі психологія, психологиня-практик, членкиня Української асоціації організаційних психологів та психологів праці.

Орієнтовні теми, які обговорюватимуться під час інтервізій, доступні для перегляду нижче в реєстраційній формі.

Кількість місць у групі обмежена, тому не зволікайте з реєстрацією на інтервізії та супервізії.

Участь безкоштовна.

======================

Нагадуємо, кожен/а учасник/ця проєкту «Точки Турботи» отримає Care-to-Business Case — набір інструментів психологічної допомоги працівникам та працівницям. 

На сайті проєкту вже доступний до завантаження посібник з рекомендаціями практичного використання різноманітних психологічних методик, запропонованих експертами/ками.

А за цим лінком доступний безкоштовний онлайн-курс про психологічну допомогу командам та бізнесам.

Бережіть себе і до зустрічі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: