fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо на вебінар: “Як належна перевірка компаній та осіб допоможе бізнесу керувати ризиками сьогодення: воркшоп з аналізом кейсів”

16/ 03/ 2023
  Коли: 23 березня, 16:00-17:00 Де: онлайн Реєстрація Наші партнери YouControl планують провести вебінар-практикум, щоб розповісти про можливості якісної перевірки юридичних та фізичних осіб.   Важливо перед підписанням будь-якого договору зважувати всі ризики та робити детальну оцінку бізнес-репутації контрагента, тому що як комерційна так і некомерційна діяльність у різних сферах має свої певні ризики. Тож, надаючи належну оцінку своєму майбутньому бізнес-партнеру, ви беззаперечно зможете прорахувати, які ризики можуть вас очікувати і як перестрахуватись від них. А саме, на яких умовах безпечно співпрацювати з таким контрагентом, а в яких ситуаціях слід негайно застосовувати інструменти захисту своїх прав та в яких напрямах. На цьому вебінарі наш експерт не тільки розкаже але і продемонструє на практиці, на що варто звертати увагу при перевірках компаній в нинішніх реаліях. На вебінарі ми розглянемо такі питання: Попередження ризиків при комплексних перевірках за допомогою інструментів YouControl як найефективніший спосіб для виявлення небажаних зв’язків, санкцій, збереження репутації та матеріальних активів. Фізичні особи можуть нести не менші ризики, ніж особи юридичні, тому їх перевірка потребує особливої уваги. Моніторинг як інструмент для управління ризиками та своєчасного реагування на зміни Спікер: Михайло Кольцов – керівник відділу навчання і розвитку YouControl. Зовнішній консультант Всесвітнього банку з аналізу даних та кібербезпеки. Стати учасником вебінару Вебінар буде особливо корисним власникам бізнесу та директорам, закупівельникам, юристам, економістам. Фахівці служби безпеки, комплаєнс-офіцери та аналітики отримають на воркшопі практичні інструменти та професійні лайфхаки, опанують найкорисніші для себе функції YouControl.

Коли: 23 березня, 16:00-17:00

Де: онлайн

Реєстрація

Наші партнери YouControl планують провести вебінар-практикум, щоб розповісти про можливості якісної перевірки юридичних та фізичних осіб.  

Важливо перед підписанням будь-якого договору зважувати всі ризики та робити детальну оцінку бізнес-репутації контрагента, тому що як комерційна так і некомерційна діяльність у різних сферах має свої певні ризики. Тож, надаючи належну оцінку своєму майбутньому бізнес-партнеру, ви беззаперечно зможете прорахувати, які ризики можуть вас очікувати і як перестрахуватись від них. А саме, на яких умовах безпечно співпрацювати з таким контрагентом, а в яких ситуаціях слід негайно застосовувати інструменти захисту своїх прав та в яких напрямах.

На цьому вебінарі наш експерт не тільки розкаже але і продемонструє на практиці, на що варто звертати увагу при перевірках компаній в нинішніх реаліях.

На вебінарі ми розглянемо такі питання:

  1. Попередження ризиків при комплексних перевірках за допомогою інструментів YouControl як найефективніший спосіб для виявлення небажаних зв’язків, санкцій, збереження репутації та матеріальних активів.
  2. Фізичні особи можуть нести не менші ризики, ніж особи юридичні, тому їх перевірка потребує особливої уваги.
  3. Моніторинг як інструмент для управління ризиками та своєчасного реагування на зміни

Спікер:

Михайло Кольцов – керівник відділу навчання і розвитку YouControl. Зовнішній консультант Всесвітнього банку з аналізу даних та кібербезпеки.

Стати учасником вебінару

Вебінар буде особливо корисним власникам бізнесу та директорам, закупівельникам, юристам, економістам. Фахівці служби безпеки, комплаєнс-офіцери та аналітики отримають на воркшопі практичні інструменти та професійні лайфхаки, опанують найкорисніші для себе функції YouControl.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: