fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо на вебінар: Нові світові тенденції в ланцюгах поставок та роботі з постачальниками: наслідки війни

12/ 08/ 2022
  Коли: 18 серпня Де: онлайн Реєстрація Наші парнери YouControl та IPSM об’єднались, щоб розповісти, про виклики та інструменти їх вирішення у роботі з постачальниками і поставками під час війни. Досвідчені експерти розкажуть про нові світові тенденції в ланцюгах постачання та проблеми з пошуком постачальників в умовах війни. Вебінар буде цікавий власникам бізнесу, менеджерам із закупівель, а також відділам продажів та збуту. На вебінарі ми розглянемо такі питання Нові реалії роботи з постачальниками в умовах війни Як швидко знайти надійних партнерів Проблеми закупівель в умовах нестачі постачальників на прикладі реальних кейсів Причини та реакція бізнесу на зміни в ланцюгах поставок у світі Інструменти YouControl для вирішення проблеми з пошуком постачальників та клієнтів Критерії відбору постачальників в нових умовах  Спікери Марина Трепова — СЕО IPSM, Академічна лідерка CIPS в Україні та професійний спеціаліст із закупівель. Галина Лялюк — product manager «Аналізу ринків» в YouControl. Стати учасником вебінару На вебінарі ви навчитесь швидко та ефективно шукати і перевіряти партнерів за допомогою інструменту Аналіз ринків, та зможете безкоштовно його протестувати. Також дізнаєтесь критерії відбору постачальників та клієнтів в умовах війни.

Коли: 18 серпня

Де: онлайн

Реєстрація

Наші парнери YouControl та IPSM об’єднались, щоб розповісти, про виклики та інструменти їх вирішення у роботі з постачальниками і поставками під час війни. Досвідчені експерти розкажуть про нові світові тенденції в ланцюгах постачання та проблеми з пошуком постачальників в умовах війни. Вебінар буде цікавий власникам бізнесу, менеджерам із закупівель, а також відділам продажів та збуту.

На вебінарі ми розглянемо такі питання

  • Нові реалії роботи з постачальниками в умовах війни
  • Як швидко знайти надійних партнерів
  • Проблеми закупівель в умовах нестачі постачальників на прикладі реальних кейсів
  • Причини та реакція бізнесу на зміни в ланцюгах поставок у світі
  • Інструменти YouControl для вирішення проблеми з пошуком постачальників та клієнтів
  • Критерії відбору постачальників в нових умовах 

Спікери

Марина Трепова — СЕО IPSM, Академічна лідерка CIPS в Україні та професійний спеціаліст із закупівель.

Галина Лялюк — product manager «Аналізу ринків» в YouControl.

Стати учасником вебінару

На вебінарі ви навчитесь швидко та ефективно шукати і перевіряти партнерів за допомогою інструменту Аналіз ринків, та зможете безкоштовно його протестувати. Також дізнаєтесь критерії відбору постачальників та клієнтів в умовах війни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: