fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо на найбільший HR-телеміст “People Power” від OLX Робота

12/ 01/ 2024
    Шановні колеги, Запрошуємо на найбільший HR-телеміст People Power: Незламні люди сильних компаній найбільший HR-телеміст, який відбудеться 30 січня 2024 року. Безкоштовна онлайн трансляція обʼєднає 3 міста України - Дніпро, Київ, Львів, де вступлять 16 HR-директорів із провідних українських компаній та 4 ведучих, експертів у сфері HR. Програма телемосту покриває ключові питання: Вплив HR-рішень на бізнес від заходу до сходу України. Аналіз реальних статистичних даних, що визначають майбутнє. Пошук оптимальних рішень для ефективного залучення людського капіталу. Сучасні HR-політики та стратегії розвитку команд. Непохитність корпоративних цінностей у складних умовах. Залучення сміливих професіоналів для розвитку економіки України. Ефективні стратегії компаній для збереження та розвитку талантів. HR-телеміст People Power” націлений зібрати разом українських HR-фахівців та стати джерелом сили знань задля розвитку людського капіталу України, де потрібні зміни та посилення HR-практик у час кризи та відновлення. Тож, не пропустіть шанс та приєднуйтесь до наймасштабнішого HR-телемосту People Power: Незламні люди сильних компаній від OLX Робота, що обєднує нас у спільному бажанні розвитку HR-сфери в Україні. Детальну інформацію щодо програми заходу та можливість безкоштовної реєстрації ви знайдете на нашому веб-сайті за посиланням: https://www.svoi-liudy.com.ua/people-power. З повагою, OLX Робота * Під найбільшим HR-телемостом від OLX Робота мається на увазі -  найбільша кількість учасників онлайн-заходу з проведених ТОВ ЄМАРКЕТ УКРАЇНА щодо категорії Робота”.

 

Шановні колеги,

Запрошуємо на найбільший HR-телеміст “People Power: Незламні люди сильних компаній” найбільший HR-телеміст, який відбудеться 30 січня 2024 року.

Безкоштовна онлайн трансляція обʼєднає 3 міста України – Дніпро, Київ, Львів, де вступлять 16 HR-директорів із провідних українських компаній та 4 ведучих, експертів у сфері HR.

Програма телемосту покриває ключові питання:

  • Вплив HR-рішень на бізнес від заходу до сходу України.
  • Аналіз реальних статистичних даних, що визначають майбутнє.
  • Пошук оптимальних рішень для ефективного залучення людського капіталу.
  • Сучасні HR-політики та стратегії розвитку команд.
  • Непохитність корпоративних цінностей у складних умовах.
  • Залучення сміливих професіоналів для розвитку економіки України.
  • Ефективні стратегії компаній для збереження та розвитку талантів.

HR-телеміст “People Power” націлений зібрати разом українських HR-фахівців та стати джерелом сили знань задля розвитку людського капіталу України, де потрібні зміни та посилення HR-практик у час кризи та відновлення.

Тож, не пропустіть шанс та приєднуйтесь до наймасштабнішого HR-телемосту “People Power: Незламні люди сильних компаній” від OLX Робота, що об’єднує нас у спільному бажанні розвитку HR-сфери в Україні.

Детальну інформацію щодо програми заходу та можливість безкоштовної реєстрації ви знайдете на нашому веб-сайті за посиланням: https://www.svoi-liudy.com.ua/people-power.

З повагою,

OLX Робота

* Під найбільшим HR-телемостом від OLX Робота мається на увазі –  найбільша кількість учасників онлайн-заходу з проведених ТОВ “ЄМАРКЕТ УКРАЇНА” щодо категорії “Робота”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: