fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо на Naftogaz Suppliers’ Day

15/ 06/ 2021
    Для стабілізації видобутку вуглеводнів та пошуку нових родовищ українського газу, Нафтогаз застосовує провідні технології, новітнє обладнання й залучає фахову експертизу. В межах політики прозорості та відкритості, компанія презентує виробничі плани на заході Naftogaz Suppliers’ Day. Запрошуємо українських та міжнародних постачальників товарів і послуг взяти участь у події. Захід відбудеться 9 липня 2021 року у м. Київ. Під час події обговорюватимуть механізми потенційної співпраці з Нафтогазом за напрямом закупівель. Програма заходу передбачає наступні сесії: Стратегія Нафтогазу з розвідки та видобування вуглеводнів; Трансформація системи закупівель. Участь у тендерних процедурах компанії; Виробничі програми та потреби в послугах і обладнанні за напрямами: • Геологія та розробка; • Буріння та сервісні послуги; • Видобування, інфраструктура і транспортування; • Переробка нафтопродуктів і комерційна діяльність; Особливості закупівель у системі ProZorro. Долучитися до заходу можна у одному з двох форматів: Офлайн: не більше ніж 2 учасника від однієї компанії (захід проводитиметься з дотриманням карантинних вимог); Онлайн (із можливістю прямого включення на сесії запитань-відповідей). Для участі в заході просимо заповнити заявку за посиланням. Заявки приймають до 20 червня 2021 року. Після проходження реєстрації, учасники отримають інформацію про деталі щодо проведення заходу. Довідки за e-mail: [email protected] ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ І ГОТОВНІСТЬ СПІЛЬНО З НАМИ РОЗВИВАТИ ВИДОБУТОК УКРАЇНСЬКОГО ГАЗУ!
01/

 

Для стабілізації видобутку вуглеводнів та пошуку нових родовищ українського газу, Нафтогаз застосовує провідні технології, новітнє обладнання й залучає фахову експертизу. В межах політики прозорості та відкритості, компанія презентує виробничі плани на заході Naftogaz Suppliers’ Day. Запрошуємо українських та міжнародних постачальників товарів і послуг взяти участь у події.

Захід відбудеться 9 липня 2021 року у м. Київ. Під час події обговорюватимуть механізми потенційної співпраці з Нафтогазом за напрямом закупівель.

Програма заходу передбачає наступні сесії:

  • Стратегія Нафтогазу з розвідки та видобування вуглеводнів;
  • Трансформація системи закупівель. Участь у тендерних процедурах компанії;
  • Виробничі програми та потреби в послугах і обладнанні за напрямами:

• Геологія та розробка;
• Буріння та сервісні послуги;
• Видобування, інфраструктура і транспортування;
• Переробка нафтопродуктів і комерційна діяльність;

  • Особливості закупівель у системі ProZorro.

Долучитися до заходу можна у одному з двох форматів:

  • Офлайн: не більше ніж 2 учасника від однієї компанії (захід проводитиметься з дотриманням карантинних вимог);
  • Онлайн (із можливістю прямого включення на сесії запитань-відповідей).

Для участі в заході просимо заповнити заявку за посиланням.

Заявки приймають до 20 червня 2021 року. Після проходження реєстрації, учасники отримають інформацію про деталі щодо проведення заходу.

Довідки за e-mail: [email protected]

ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ І ГОТОВНІСТЬ СПІЛЬНО З НАМИ РОЗВИВАТИ ВИДОБУТОК УКРАЇНСЬКОГО ГАЗУ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: