fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо МСБ взяти участь в Індексі настроїв малого бізнесу

01/ 12/ 2023
  Європейська Бізнес Асоціація разом з OLX Україна та ПриватБанком розпочинають сьому хвилю щорічного дослідження – Індекс настроїв малого бізнесу – за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія Бізнес. Вже другий рік бізнес працює в надзвичайно складних умовах повномасштабної війни та намагається адаптуватися до її викликів та труднощів. Тож ми прагнемо дослідити, як змінюються настрої та оцінки підприємців, якими є їхні актуальні потреби, плани та прогнози. Якщо ви представляєте малий бізнес, запрошуємо поділитися станом справ вашої компанії, оцінками економічної ситуації та доступу до фінансування, поточними викликами, а також планами і перспективами розвитку вашого бізнесу. ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ Опитування триватиме до 31 грудня 2023 року. На базі ваших відповідей буде розрахований Індекс настроїв малого бізнесу, який допоможе нам відслідкувати динаміку змін з 2017 року, проаналізувати актуальні проблеми та точки зростання МСБ, зокрема й під час повномасштабної війни. Будемо вдячні за активну участь! Unlimit Ukraine – це платформа для розвитку малого та мікробізнесу через освітні заходи, нетворкінг та обмін підприємницьким досвідом. Проєкт був ініційований Європейською Бізнес Асоціацією у 2016 році, щоб надати малому бізнесу додаткові можливості, а також зміцнити міжнародні зв’язки у сфері МСБ. Сьогодні проєкт об’єднує 6 632 малих та мікропідприємців з усієї України.

Європейська Бізнес Асоціація разом з OLX Україна та ПриватБанком розпочинають сьому хвилю щорічного дослідження – Індекс настроїв малого бізнесу – за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія Бізнес.

Вже другий рік бізнес працює в надзвичайно складних умовах повномасштабної війни та намагається адаптуватися до її викликів та труднощів. Тож ми прагнемо дослідити, як змінюються настрої та оцінки підприємців, якими є їхні актуальні потреби, плани та прогнози.

Якщо ви представляєте малий бізнес, запрошуємо поділитися станом справ вашої компанії, оцінками економічної ситуації та доступу до фінансування, поточними викликами, а також планами і перспективами розвитку вашого бізнесу.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Опитування триватиме до 31 грудня 2023 року.

На базі ваших відповідей буде розрахований Індекс настроїв малого бізнесу, який допоможе нам відслідкувати динаміку змін з 2017 року, проаналізувати актуальні проблеми та точки зростання МСБ, зокрема й під час повномасштабної війни.

Будемо вдячні за активну участь!

Unlimit Ukraine – це платформа для розвитку малого та мікробізнесу через освітні заходи, нетворкінг та обмін підприємницьким досвідом. Проєкт був ініційований Європейською Бізнес Асоціацією у 2016 році, щоб надати малому бізнесу додаткові можливості, а також зміцнити міжнародні зв’язки у сфері МСБ. Сьогодні проєкт об’єднує 6 632 малих та мікропідприємців з усієї України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: