fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо компанії розповісти про свої КСВ-ініціативи!

21/ 01/ 2021
  Стартувала робота над підготовкою другого в Україні каталогу ініціатив корпоративної соціальної відповідальності. Це масштабне дослідження українського ринку КСВ, яке включатиме детальний огляд сфери та розповість про соціальні ініціативи бізнесів. Організатором проєкту є Pro Bono Club Ukrainе. Запрошуємо до участі компанії, які реалізують проєкти з КСВ в Україні. Для того, щоб взяти участь в дослідженні та розповісти про них, просимо заповнити форму до 7-го лютого. Дізнатись більше про дослідження та подати інформацію можна за посиланням: https://probono.org.ua/csresearch2021  В чому користь каталогу КВС-ініціатив: він містить аналітичну інформацію щодо ринку КСВ-ініціатив в Україні; надає інформацію про найкращі практики КСВ в компаніях України; допомагає бізнесам та громадським організаціям обрати партнерів для подальшої співпраці. Перший в Україні каталог КСВ-ініціатив був створений у 2019-му році командою Pro Bono Club з метою посилення ефективної співпраці бізнесу з громадським сектором. Участь в дослідженні взяли 56 компаній. Цього року організатори актуалізують дані про статистичний огляд сфери корпоративної соціальної відповідальності в Україні та фокуси компаній відповідно до Цілей Сталого Розвитку. А також доповнять каталог новими КСВ-ініціативами компаній. Детальніше про дослідження за посиланням. Інформаційними партнерами проєкту виступили Асоціація IT Ukraine, платформа професійного розвитку Happy Monday та Європейська Бізнес Асоціація.  _____ Pro Bono Club Ukraine — платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Розвивають культуру інтелектуального волонтерства в Україні. Є офіційними членами Global Pro Bono Network.

Стартувала робота над підготовкою другого в Україні каталогу ініціатив корпоративної соціальної відповідальності. Це масштабне дослідження українського ринку КСВ, яке включатиме детальний огляд сфери та розповість про соціальні ініціативи бізнесів. Організатором проєкту є Pro Bono Club Ukrainе.

Запрошуємо до участі компанії, які реалізують проєкти з КСВ в Україні. Для того, щоб взяти участь в дослідженні та розповісти про них, просимо заповнити форму до 7-го лютого. Дізнатись більше про дослідження та подати інформацію можна за посиланням: https://probono.org.ua/csresearch2021 

В чому користь каталогу КВС-ініціатив:

  • він містить аналітичну інформацію щодо ринку КСВ-ініціатив в Україні;
  • надає інформацію про найкращі практики КСВ в компаніях України;
  • допомагає бізнесам та громадським організаціям обрати партнерів для подальшої співпраці.

Перший в Україні каталог КСВ-ініціатив був створений у 2019-му році командою Pro Bono Club з метою посилення ефективної співпраці бізнесу з громадським сектором. Участь в дослідженні взяли 56 компаній.

Цього року організатори актуалізують дані про статистичний огляд сфери корпоративної соціальної відповідальності в Україні та фокуси компаній відповідно до Цілей Сталого Розвитку. А також доповнять каталог новими КСВ-ініціативами компаній. Детальніше про дослідження за посиланням.

Інформаційними партнерами проєкту виступили Асоціація “IT Ukraine”, платформа професійного розвитку Happy Monday та Європейська Бізнес Асоціація. 

_____

Pro Bono Club Ukraine — платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Розвивають культуру інтелектуального волонтерства в Україні. Є офіційними членами Global Pro Bono Network.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: