fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо долучитися до EBA Global Outlook✨

15/ 09/ 2021
  Європейська Бізнес Асоціація рада запросити бізнес-лідерів на подію, якою ми традиційно розпочинаємо новий діловий сезон – EBA Global Outlook: A Breakthrough Plan, що відбудеться 21 вересня в готелі Hyatt Regency Kyiv. Ця зустріч об’єднає провідних спікерів, які говоритимуть про необхідні умови для економічного зростання України та покращення її інвестиційного клімату. В останні роки Україна докладає чимало зусиль для забезпечення економічного зростання, але все ж необхідні реформи відбуваються з перемінним успіхом. Під час наступного EBA Global Outlook ми запросимо топ-менеджерів та інвесторів для обговорення проривних стратегій, які дозволять Україні повноцінно розкрити свій економічний потенціал та стати на шлях прискореного розвитку. Крім того, на зустрічі будуть представлені результати щорічного опитування генеральних директорів «Прогнози бізнесу», які допоможуть спрогнозувати динаміку доходів та інвестицій компаній, зміни у колективах та розмірі заробітних плат, курс валют на 2022 рік та інші цікаві інсайди. Захід відбудеться 21 вересня об 11:00 в Hyatt Regency Kyiv виключно офлайн, без прямої трансляції з місця події. Реєстрація за посиланням. Будь ласка, зверніть увагу, що ми  запрошуємо лише 2-х представників топ-менеджменту від кожної компанії-члена Асоціації. Кількість місць обмежена, попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (20 вересня, 10:00). Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Для участі медіа потрібна попердня акредитація, що здійснюється на електронну адресу: oksana.myronko@eba.com.ua Чекаємо зустрічі з вами! Партнери  

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити бізнес-лідерів на подію, якою ми традиційно розпочинаємо новий діловий сезон – EBA Global Outlook: A Breakthrough Plan, що відбудеться 21 вересня в готелі Hyatt Regency Kyiv. Ця зустріч об’єднає провідних спікерів, які говоритимуть про необхідні умови для економічного зростання України та покращення її інвестиційного клімату.

В останні роки Україна докладає чимало зусиль для забезпечення економічного зростання, але все ж необхідні реформи відбуваються з перемінним успіхом. Під час наступного EBA Global Outlook ми запросимо топ-менеджерів та інвесторів для обговорення проривних стратегій, які дозволять Україні повноцінно розкрити свій економічний потенціал та стати на шлях прискореного розвитку.

Крім того, на зустрічі будуть представлені результати щорічного опитування генеральних директорів «Прогнози бізнесу», які допоможуть спрогнозувати динаміку доходів та інвестицій компаній, зміни у колективах та розмірі заробітних плат, курс валют на 2022 рік та інші цікаві інсайди.

Захід відбудеться 21 вересня об 11:00 в Hyatt Regency Kyiv виключно офлайн, без прямої трансляції з місця події. Реєстрація за посиланням.

Будь ласка, зверніть увагу, що ми  запрошуємо лише 2-х представників топ-менеджменту від кожної компанії-члена Асоціації. Кількість місць обмежена, попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (20 вересня, 10:00).

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Для участі медіа потрібна попердня акредитація, що здійснюється на електронну адресу: oksana.myronko@eba.com.ua

Чекаємо зустрічі з вами!

Партнери

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: