fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо долучитися до EBA Global Outlook

08/ 02/ 2022
  Невизначеність у діловому середовищі та житті країни не відступає. Більше того, приймає нові форми та різновиди. Тож до чого готуватися у 2022? Що треба врахувати при ухваленні рішень? Якими є перспективи та загрози для бізнесу?   На зустрічі EBA Global Outlook: Reality check лідери компаній та організацій традиційно поділяться своїми планами, очікуваннями, спостереженнями щодо умов ведення бізнесу в країні. Окрему увагу ми приділимо обговоренню різних прогнозів та сценаріїв розвитку подій, а також можливим варіантам подолання викликів. 18:00-19:00 - Нетворкінг  До участі запрошуємо по два представники  топ менеджменту від кожної членської компанії Асоціації.    Захід відбудеться 10 лютого о 16:30 у готелі InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2А). РЕЄСТРАЦІЯ Важливо! Ми можемо дозволити вашу участь у заході лише за наявності одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 щонайменше однією дозою вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) довідка про одужання від COVID-19 Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія. *Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість  місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (9 лютого 12:00). До зустрічі! Головний партнер

Невизначеність у діловому середовищі та житті країни не відступає. Більше того, приймає нові форми та різновиди. Тож до чого готуватися у 2022? Що треба врахувати при ухваленні рішень? Якими є перспективи та загрози для бізнесу?  

На зустрічі EBA Global Outlook: Reality check лідери компаній та організацій традиційно поділяться своїми планами, очікуваннями, спостереженнями щодо умов ведення бізнесу в країні. Окрему увагу ми приділимо обговоренню різних прогнозів та сценаріїв розвитку подій, а також можливим варіантам подолання викликів.

18:00-19:00 – Нетворкінг 

До участі запрошуємо по два представники  топ менеджменту від кожної членської компанії Асоціації.   

Захід відбудеться 10 лютого о 16:30 у готелі InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2А).

РЕЄСТРАЦІЯ

Важливо! Ми можемо дозволити вашу участь у заході лише за наявності одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 щонайменше однією дозою вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання від COVID-19

Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія.

*Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість  місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (9 лютого 12:00).

До зустрічі!

Головний партнер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: