fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо долучитися до проєкту «Спільна спрага» від ТМ «Моршинська»

04/ 04/ 2024
  Мета проєкту: заохочувати українців до здорового способу життя та допомагати іншим через благодійні ініціативи. Старт проєкту відбудеться 5 квітня, а саме на міжнародний День ходьби пішки на роботу. Ми залучаємо представників українського бізнесу, які разом з українцями в цей день будуть крокувати пішки на роботу. Для фіксації кроків проханнязастосовувати безкоштовний мобільний додаток BetterMe: Health Coaching (розділ Challenges). Всі пройдені й зафіксовані в цей день кроки компанія IDS Ukraine конвертуватиме в благодійну бутильовану воду, яка буденаправлена через благодійні фонди та волонтерські організації в госпіталі, на деокуповані території і тим, у кого є проблема з доступом до якісної питної води. Будемо раді разом з вами долучати українців до «Спільної спраги» в рамках здорової ініціативи!

Мета проєкту: заохочувати українців до здорового способу життя та допомагати іншим через благодійні ініціативи.

Старт проєкту відбудеться 5 квітня, а саме на міжнародний День ходьби пішки на роботу. Ми залучаємо представників українського бізнесу, які разом з українцями в цей день будуть крокувати пішки на роботу. Для фіксації кроків проханнязастосовувати безкоштовний мобільний додаток BetterMe: Health Coaching (розділ Challenges).

Всі пройдені й зафіксовані в цей день кроки компанія IDS Ukraine конвертуватиме в благодійну бутильовану воду, яка буденаправлена через благодійні фонди та волонтерські організації в госпіталі, на деокуповані території і тим, у кого є проблема з доступом до якісної питної води.

Будемо раді разом з вами долучати українців до «Спільної спраги» в рамках здорової ініціативи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: