fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо до світу «Людини-павука» з українським дубляжем від SWEET.TV

30/ 09/ 2021
  Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV створив україномовний дубляж до перших двох частин фільму «Людина-павук» з Тобі Магуайром у головній ролі. Стрічки вже доступні в бібліотеці проєкту «Hollywood українською» без додаткових оплат для всіх абонентів сервісу. Кінозал проєкту «Hollywood українською» поповнився двома першими фільмами про Людину-павука з Тобі Магуайром у головній ролі. Стрічки доступні всім абонентам SWEET.TV в межах тарифу без додаткових оплат. Фільми Сема Реймі стали першими гучними стрічками про одного з найулюбленіших супергероїв сучасності — Людину-павука. Головну роль у трилогії зіграв Тобі Магуайр, а його кохану Мері Джейн — Кірстен Данст. Також у фільмах знімалися Вілем Дефо, Джеймс Франко, Розмарі Гарріс, Альфред Моліна, Джонатан Сіммонс, Стен Лі та інші. «Фільми про супергероїв дуже подобаються українським глядачам. Перші дві частини «Людини-павука» з’явилися на екранах до 2006 року та не отримали якісного україномовного звучання. Ми виправили цю несправедливість і дали всім українцям можливість подивитися стрічки з Тобі Магуайром і Кірстен Дайнс з якісним україномовним дубляжем. Запрошую всіх до перегляду та пам’ятайте, що з великою силою приходить велика відповідальність», — каже Олександр Резунов, директор SWEET.TV. В створенні україномовної доріжки взяли участь відомі українські актори дубляжу: Наталка Денисенко, В’ячеслав Хостікоєв, Денис Роднянський та інші. «Коли я дублювала першу частину — в мене були сльози на очах. Такі монологи, такі цікаві сцени. Дуже класно озвучити головну героїню у такому культовому кіно. Я щаслива», — каже Наталка Денисенко (голос Мері Джейн у виконанні Кірстен Данст). «Для мене це дуже важливо, тому що, коли я був малим, я подивився фільм «Людина-павук» з Тобі Магуайром і закохався. Я захотів викликати такі ж емоції у людей з екрану. Я хотів там бути, цим Людиною-павуком», — говорить В’ячеслав Хостікоєв (голос Пітера Паркера у виконанні Тобі Магуайра). «Це здійснення моїх дитячих мрій. Я сподіваюсь, що це тільки початок. Але це вже дуже солідний початок, бо «Людина-павук» — культова франшиза», — зазначає Денис Роднянський (голос ведучого реслерських боїв у виконанні Брюса Кемпбелла). Подивитися перші два фільми «Людину-павука» можна в бібліотеці «Hollywood українською» в межах тарифу без доплат. Також у кінозалі проєкту «Кримінальне чтиво», «Форест Ґамп», перші дві частини «Людей в Чорному», «Красуня», «Мадагаскар», «День бабака», три фільми «Місія: Нездійсненна» та багато іншого. Абоненти SWEET.TV отримують доступ до 260+ телеканалів, є функція керування ефіром і запис телепрограм до 7 діб. Також відкритий кінозал з 10 000+ фільмів, що доступні в межах тарифу без доплат. У кінозалі зовсім немає реклами. Нові абоненти отримують безкоштовний доступ до сервісу на 7 діб. Далі можна продовжити користуватися SWEET.TV всього за 1 гривню впродовж двох тижнів.

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV створив україномовний дубляж до перших двох частин фільму «Людина-павук» з Тобі Магуайром у головній ролі. Стрічки вже доступні в бібліотеці проєкту «Hollywood українською» без додаткових оплат для всіх абонентів сервісу.

Кінозал проєкту «Hollywood українською» поповнився двома першими фільмами про Людину-павука з Тобі Магуайром у головній ролі. Стрічки доступні всім абонентам SWEET.TV в межах тарифу без додаткових оплат.

Фільми Сема Реймі стали першими гучними стрічками про одного з найулюбленіших супергероїв сучасності — Людину-павука. Головну роль у трилогії зіграв Тобі Магуайр, а його кохану Мері Джейн — Кірстен Данст. Також у фільмах знімалися Вілем Дефо, Джеймс Франко, Розмарі Гарріс, Альфред Моліна, Джонатан Сіммонс, Стен Лі та інші.

«Фільми про супергероїв дуже подобаються українським глядачам. Перші дві частини «Людини-павука» з’явилися на екранах до 2006 року та не отримали якісного україномовного звучання. Ми виправили цю несправедливість і дали всім українцям можливість подивитися стрічки з Тобі Магуайром і Кірстен Дайнс з якісним україномовним дубляжем. Запрошую всіх до перегляду та пам’ятайте, що з великою силою приходить велика відповідальність», — каже Олександр Резунов, директор SWEET.TV.

В створенні україномовної доріжки взяли участь відомі українські актори дубляжу: Наталка Денисенко, В’ячеслав Хостікоєв, Денис Роднянський та інші.

«Коли я дублювала першу частину — в мене були сльози на очах. Такі монологи, такі цікаві сцени. Дуже класно озвучити головну героїню у такому культовому кіно. Я щаслива», — каже Наталка Денисенко (голос Мері Джейн у виконанні Кірстен Данст).

«Для мене це дуже важливо, тому що, коли я був малим, я подивився фільм «Людина-павук» з Тобі Магуайром і закохався. Я захотів викликати такі ж емоції у людей з екрану. Я хотів там бути, цим Людиною-павуком», — говорить В’ячеслав Хостікоєв (голос Пітера Паркера у виконанні Тобі Магуайра).

«Це здійснення моїх дитячих мрій. Я сподіваюсь, що це тільки початок. Але це вже дуже солідний початок, бо «Людина-павук» — культова франшиза», — зазначає Денис Роднянський (голос ведучого реслерських боїв у виконанні Брюса Кемпбелла).

Подивитися перші два фільми «Людину-павука» можна в бібліотеці «Hollywood українською» в межах тарифу без доплат. Також у кінозалі проєкту «Кримінальне чтиво», «Форест Ґамп», перші дві частини «Людей в Чорному», «Красуня», «Мадагаскар», «День бабака», три фільми «Місія: Нездійсненна» та багато іншого.

Абоненти SWEET.TV отримують доступ до 260+ телеканалів, є функція керування ефіром і запис телепрограм до 7 діб. Також відкритий кінозал з 10 000+ фільмів, що доступні в межах тарифу без доплат. У кінозалі зовсім немає реклами.

Нові абоненти отримують безкоштовний доступ до сервісу на 7 діб. Далі можна продовжити користуватися SWEET.TV всього за 1 гривню впродовж двох тижнів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: