fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо до співпраці хмарних провайдерів, які не доєдналися до програми Broadcom

12/ 06/ 2024
  Провайдерів хмарних рішень, які не доєдналися до Broadcom Advantage Partner Program, Датацентр «ПАРКОВИЙ» запрошує до співпраці  за моделлю продажів white-label в якості Secondary VMware Cloud Service Provider Окрім змоги надалі пропонувати хмарні сервіси своїм клієнтам, отримувати своєчасні оновлення та спеціальні умови співпраці, такі компанії зможуть: Розраховувати на підтримку першого та другого рівнів від інженерної команди VMware Датацентру «ПАРКОВИЙ», яка має сертифікати VMware рівня Advanced Professional. Отримати підтримку третього рівня від команди вендора — VMware by Broadcom Support. Звертатись до нас 24/7 з необмеженою кількістю запитів. Отримати статус Secondary VMware Cloud Service Provider та більше інформації можна за номером: +38 (044) 377-77-77 або залишивши заявку на сайті Broadcom Advantage Partner Program – це ексклюзивна партнерська програма, що дозволяє користуватися її перевагами лише за запрошенням. Компанію Датацентр “ПАРКОВИЙ” запросили до партнерської програми Broadcom, тому ми продовжуємо підтримувати наших клієнтів і партнерів, ІТ-інфраструктура та продукти віртуалізації яких побудовані на базі VMware. Отриманий статус додатково засвідчує лідерські позиції Датацентру “ПАРКОВИЙ” як одного з найбільших українських провайдерів хмарних сервісів. Більше інформації – за посиланням.

Провайдерів хмарних рішень, які не доєдналися до Broadcom Advantage Partner Program, Датацентр «ПАРКОВИЙ» запрошує до співпраці  за моделлю продажів white-label в якості Secondary VMware Cloud Service Provider

Окрім змоги надалі пропонувати хмарні сервіси своїм клієнтам, отримувати своєчасні оновлення та спеціальні умови співпраці, такі компанії зможуть:

  • Розраховувати на підтримку першого та другого рівнів від інженерної команди VMware Датацентру «ПАРКОВИЙ», яка має сертифікати VMware рівня Advanced Professional.
  • Отримати підтримку третього рівня від команди вендора — VMware by Broadcom Support.
  • Звертатись до нас 24/7 з необмеженою кількістю запитів.

Отримати статус Secondary VMware Cloud Service Provider та більше інформації можна за номером: +38 (044) 377-77-77 або залишивши заявку на сайті

Broadcom Advantage Partner Program – це ексклюзивна партнерська програма, що дозволяє користуватися її перевагами лише за запрошенням. Компанію Датацентр “ПАРКОВИЙ” запросили до партнерської програми Broadcom, тому ми продовжуємо підтримувати наших клієнтів і партнерів, ІТ-інфраструктура та продукти віртуалізації яких побудовані на базі VMware. Отриманий статус додатково засвідчує лідерські позиції Датацентру “ПАРКОВИЙ” як одного з найбільших українських провайдерів хмарних сервісів. Більше інформації – за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: